Як заробити гроші на Youtube, ставши партнером


У вас є багато креативних і оригінальних ідей? Ви намагаєтеся придумати, як заявити про себе? Спробуйте YouTube. Ось кілька порад, як почати заробляти за допомогою YouTube.

1.


Реєстрація

Для початку, необхідно зареєструватися на YouTube. Пройдіть на www.youtube.com та натисніть посилання у правому верхньому кутку сторінки, з написом «Створити обліковий запис». Потім дотримуйтесь простий інструкції, щоб задати потрібні налаштування. Якщо ви плануєте трохи підзаробити на YouTube, вам також треба зареєструватися в сервісі «Google Adsense» за посиланням www.google.com / adsense. Через Adsense ви будете отримувати дохід, отриманий на YouTube.

2.


Партнерство з YouTube

Створивши обліковий запис на YouTube, ви не зможете відразу ж заробляти гроші. Для цього вам потрібно підключитися до партнерської програми YouTube, яка і є програмою отримання доходу.
Щоб отримувати дохід ви повинні: створити оригінальне відео, відповідне для онлайн-трансляцій, володіти всіма необхідними правами на всі завантажуване вами відео, регулярно завантажувати нове відео, яке будуть переглядати тисячі користувачів YouTube. Читайте далі і отримаєте пару порад, як впоратися з усім цим.

3.

Знайдіть свою нішу

Зараз, після того, як ви зареєстрували новий обліковий запис, потрібно прийняти рішення, який тип відео ви будете завантажувати.
Ось деякі категорії відео: відео про подію, смішне, освітнє або навчальне, інформаційне (новини), огляд продукції, трагічні події. Будучи новачком, спробуйте спробувати зняти себе на відеокамеру, створивши кілька роликів різних категорій, і вибрати той, який сподобається найбільше. Будьте самим собою і не намагайтеся копіювати інших.

4.

Залучення відвідувачів

Нарешті ви завантажили кілька відеороликів. Рекламуйте себе. Чим більше переглядів і передплатників ви наберете - тим краще. Відправте відео друзям через соціальні мережі, пошту, форуми і навіть свій власний блог в Інтернеті.
{LikeAndRead}

5.

Приймайте участь у благодійності

Розміщуючи благодійні ролики на YouTube від свого імені, ви не тільки повідомляєте всьому світу про добрі справи інших людей, але і збільшуєте число переглядів і підписок на Ваші відео. Також буде чудово, якщо ви пожертвуєте частину свого доходу, отриманого на YouTube на благодійність.

6.

Насолоджуйтесь своїм успіхом

Коли ви приєднаєтеся до партнерської програми YouTube, ви станете цінних учасником спільноти YouTube. Успіх на YouTube - це один крок до успіху в рекламі, телешоу або навіть у кіно.
{/LikeAndRead}