Як витягати 7Z-файли


Стислі файли передаються через Інтернет швидше і з меншою ймовірністю помилки, ніж звичайні файли. Із стисненими файлами формату 7Z дуже зручно працювати, тому вони користуються великою популярністю серед користувачів комп'ютерів. Для вилучення 7Z-файлів потрібна спеціальна програма. На сьогоднішній день програм для вилучення 7Z файлів існує небагато. Є програми для Mac і для PC. Деякі з них безкоштовні, інші ж мають безкоштовні пробні версії.

1.


Скачайте на робочий стіл програму розпакування 7Z-файлів, наприклад, безкоштовну програму 7-Zip для РС або безкоштовну пробну версію програми Ez7Z для Mac. Після завантаження двічі клацніть файл. Дотримуйтесь інструкцій для встановлення програми на жорсткий диск. Після завершення установки перезавантажте комп'ютер.

2.


Запустіть програму розпакування 7Z-файлів, вибравши її в розділі «Усі програми» спливаючого меню «Пуск» або, якщо ви працюєте на Мас, клацнувши її піктограму в папці «Програми».

3.

Клацніть «Додати» або кнопку «+» на головному екрані програми розпакування 7Z-файлів (на PC). У вікні, перейдіть до стиснутого 7Z-файлу. Двічі клацніть стиснене 7Z-файл, щоб вікно зникло. Перетягніть 7Z-файл на значок програми розпакування. На Мас значок програми знаходиться на панелі в лівій або нижній частині екрана.

4.

Виберіть кнопку «Огляд» поруч із заголовком «Напрямки» або вкладку «Вихідний формат файлу» на головному екрані програми розпакування 7Z-файлів. Виберіть ім'я створюваного файлу в стовпці «Ім'я» у верхній частині вікна або залиште поле імені порожнім. Виберіть "Робочий стіл" в списку «Положення» в середині вікна. Клацніть кнопку «OK» внизу, щоб вікно зникло.
{LikeAndRead}

5.

Клацніть кнопку «Пуск» або «Конвертувати» на головному екрані програми розпакування. Дочекайтесь появи смуги завантаження в нижній частині головного екрана, яка буде заповнюватися зліва направо. Коли смуга завантаження повністю заповниться, закрийте програму розпакування, додайте в архів або видаліть стиснене 7Z-файл.
{/LikeAndRead}