Як налаштувати комп'ютер для виходу в інтернет через мобільний телефон


Налаштувати комп'ютер для виходу в інтернет через мобільний телефон - відмінний спосіб вийти в інтернет там, де немає звичайного доступу в мережу. Приєднавши мобільний телефон до комп'ютера за допомогою USB-кабелю або через Bluetooth, ви зможете одержати високошвидкісний доступ в інтернет в будь-якому місці, де працює стільниковий зв'язок. З'єднати комп'ютер і мобільний телефон не складе труднощів. Для цього вам знадобиться програма загального доступу підключення до Інтернету, яка є в більшості стільникових телефонів і смартфонів.

1.


Запустіть програму підключення до Інтернету на своєму мобільному телефоні. На мобільних телефонах з ОС Windows Mobile ця програма називається Internet Sharing і знаходиться в головному меню. На інших телефонах програма загального доступу до мережі може називатися по-іншому і буде знаходитися в папці з іншими додатками на мобільному телефоні.

2.


З'єднайте комп'ютер з мобільним телефоном. Якщо ви виконуєте підключення за допомогою USB-кабелю, просто підключіть один його кінець до телефону, інший - до комп'ютера. Якщо ви хочете з'єднатися з допомогою Bluetooth, переконайтеся, що телефон знаходиться в режимі розпізнавання, і почніть пошук Bluetooth-пристроїв з вашого комп'ютера.

3.

Запустіть загальний доступ до мережі. Запустіть програму Internet Sharing. Коли вона запуститися, в статусі мережі буде написано «роз'єднане». Виберіть, яким чином ви хочете здійснити підключення: по USB або через Bluetooth. Переконайтеся, що програма намагається встановити з'єднання за допомогою мережі вашого оператора стільникового зв'язку; деякі телефони, які не мають прив'язку до мережі конкретного оператора, можуть спробувати скористатися мережею іншого оператора, а платити за роумінг нам ні до чого. Коли необхідні налаштування будуть встановлені, натисніть «з'єднати».

4.

Перевірте з'єднання. З'єднання може відбутися не відразу, знадобиться кілька секунд для ініціалізації. Після того, як з'єднання буде виконано, на панелі завдань з'явиться значок проводового інтернет-з'єднання. Запустіть інтернет-браузер і переконайтеся, що зв'язок з інтернетом встановлена.
{/LikeAndRead}