Як налаштувати мережеву телефонію VOiP


Технологія VOiP дозволяє посилати голос, так само, як і дані, через інтернет на телефон або комп'ютер адресата. Таку передачу голосу можна швидко налаштувати, якщо у вас є спеціальне обладнання та обліковий запис у провайдера. Більшість провайдерів VOiP вимагають установку певного обладнання для дзвінків. Для максимізації і повного використання властивостей VOiP найкраще придбати маршрутизатор VOiP. Установка VOiP дуже схожа на всіх комп'ютерах, незалежно від провайдера VOiP.

1.


Відкрийте пакет, який надав вам провайдер VOiP. Більшість провайдерів надають адаптер, який під'єднує стандартний телефон до комп'ютера. Дізнайтеся у вашого VOiP провайдера, чи потрібно вам таке обладнання.

2.


Дістаньте кабель Ethernet з комп'ютера (у кабелю Ethernet є підключення, дуже схоже на телефонний кабель, тільки більше) і підключіть його до порту Ethernet, який позначений значком «Internet» і знаходиться на адаптері, наданому провайдером VOiP. Зараз цифрова абонентська лінія, або кабельний модем, підключений до адаптера VOiP.

3.

Підключіть додатковий кабель Ethernet до VOiP адаптера (у будь-який вільний порт Ethernet), потім підключіть іншу частину кабелю Ethernet на вільний порт Ethernet на комп'ютері. Тепер VOiP адаптер приєднаний до комп'ютера за допомогою Ethernet кабелю.

4.

Підключіть телефон до VOiP адаптера, використовуючи звичайний телефонний кабель.
{LikeAndRead}

5.

Увімкніть кабель або DSL-модем (модем цифрової абонентської лінії) в розетку. Увімкніть VOiP адаптер в розетку. Спробуйте подзвонити.
{/LikeAndRead}