Як налаштувати мережу


Комп'ютерна мережа - це система сполучених комп'ютерів, які підключені до інтернету через центральний комп'ютер або міжмережевий шлюз. Використання комп'ютерної мережі дуже зручно, тому що дозволяє відразу декільком комп'ютерам отримати доступ в інтернет одночасно всього лише через одне з'єднання. Врахуйте, що в цьому випадку швидкість з'єднання з інтернетом на комп'ютерах може бути нижче, ніж при прямому сполученні. Але при досить широкому каналі ви навряд чи відчуєте різницю.

Для підключення до мережі через телефонну лінію

1.


Вимкніть всі комп'ютери, які будуть підключатися до мережі.

2.


Підключіть всі комп'ютери до центрального шлюзу за допомогою кабелю Ethernet. Якщо у вас є комп'ютер, який під'єднується до інтернету через телефонний модем, то підключіть інші комп'ютери до порту Ethernet даного комп'ютера. Якщо у вас всього лише один додатковий комп'ютер, то можна з'єднати два комп'ютери безпосередньо. Якщо у вас кілька додаткових комп'ютерів, то необхідно буде під'єднати їх до хабу за допомогою кабелів Ethernet, а потім під'єднати цей пристрій до основного комп'ютера за допомогою кабелю Ethernet.

3.

Додайте всі комп'ютери, хаб і модем.

4.

Запустіть Майстер налаштування мережі на центральному комп'ютері. Його можна знайти на вкладці "Властивості мережі» на Панелі управління. Перезавантажте комп'ютер, якщо спливе підказка зробити це.
{LikeAndRead}

5.

Запустіть Майстер налаштування мережі на всіх додаткових комп'ютерах. Мережа може працювати і без запуску Майстра налаштувань на периферійних комп'ютерах.

Для з'єднання не через телефонну лінію (за допомогою кабелю)

1.

Вимкніть всі комп'ютери.

2.

Підключіть модем до маршрутизатора, а маршрутизатор - до центрального комп'ютера. Підключіть маршрутизатор до джерела живлення.

3.

Увімкніть центральний комп'ютер і маршрутизатор, потім запустіть налаштування програмного забезпечення, яке було в комплекті з маршрутизатором. Під час налаштувань вам буде потрібно ввести різну інформацію про підключення до інтернету.

4.

Відкрийте інтернет браузер, щоб переконатися, що маршрутизатор дозволяє доступ основного комп'ютера в інтернет.
{LikeAndRead}

5.

Підключіть інші комп'ютери до маршрутизатора і включіть їх.
{/LikeAndRead}