Як налаштувати віддалений доступ


Віддалений доступ - це спосіб з'єднання з комп'ютером з іншого місця. Завдяки віддаленому доступу можна підключатися до комп'ютера з іншого комп'ютера, смартфона або КПК. Під час налаштування віддаленого доступу можна визначити, які папки і додатки слід використовувати спільно, і хто буде їх використовувати. Технічні фахівці можуть використовувати віддалений доступ для усунення неполадок і ремонту вашого комп'ютера.

1.


Увійдіть в комп'ютер під обліковим записом адміністратора з меню «Користувачі» під час початкового завантаження комп'ютера. Дозволом на налаштування віддаленого доступу володіє тільки адміністратор. Якщо ви є єдиним користувачем, пропустіть цей пункт.

2.


Клацніть кнопку «Пуск», перейдіть в "Панель управління" і клацніть "Продуктивність і обслуговування» (Windows XP), «Система і обслуговування» (Windows Vista) або «Система і безпека» (Windows 7).

3.

Клацніть «Система» у вікні «Система і безпека» або «Продуктивність і обслуговування». Перейдіть у вкладку «Віддалений доступ». Тема вкладки розрізняється залежно від версії ОС Windows, наприклад, він може називатися «Віддалений робочий стіл».

4.

Клацніть «Вибрати користувачів або групу» у вікні «Віддалений доступ», потім перейдіть в "Положення», а потім - у «Типи об'єктів». Для пошуку імені введіть його в поле «Ввести імена вибраних об'єктів». Виберіть імена, для яких ви хочете налаштувати віддалений доступ, і двічі клацніть «ОК», щоб закрити діалогові вікна.
{LikeAndRead}

5.

Налаштуйте брандмауер згідно з інструкціями виробника, щоб дозволити віддалений доступ. Якщо ви використовуєте брандмауер Windows, то доступ до нього здійснюється через вікно "Система і безпека» (Windows Vista і 7) або «Центр забезпечення безпеки» в «Панелі управління» (Windows XP).

6.

Відкрийте діалогове вікно брандмауера Windows і перейдіть у вкладку «Загальні». Якщо встановлено прапорець «Не дозволяти виключення», зніміть його. Клацніть вкладку «Винятки» і виберіть параметри спільного використання. Встановіть прапорець поруч із кожним елементом, якому ви хочете дозволити доступ. Можна додавати програми з вікна «Додати програми» внизу. Клацніть «ОК», щоб повернутися в "Панель управління".
{/LikeAndRead}