Як визначити IP адреса


IP-адреса - це для комп'ютера все одно, що адреса будинку. Він дозволяє комп'ютерам, підключеним до однієї мережі знаходити один одного. Є кілька способів з'ясувати IP-адресу свого комп'ютера або будь-якого іншого.

1.


Швидкий спосіб. Якщо ваш комп'ютер працює під операційною системою Windows, виберіть "Пуск", а потім "Виконати". Введіть «cmd», тільки без лапок, і натисніть Enter. Відкриється командне вікно. Введіть «ipconfig», тільки без лапок, і натисніть Enter. Ваша IP-адреса буде виведений на екран.

2.


Довгий шлях. На робочому столі клацніть правою кнопкою миші на піктограмі "Мережеві підключення" і виберіть опцію "Властивості". Знайдіть активне інтернет-з'єднання, клацніть на ньому правою кнопкою миші і виберіть опцію «Властивості». У закладці «Дане з'єднання використовує такі дані», перейдіть до кінця і клацніть правою кнопкою миші на позиції Internet Protocol (TCP / IP) і виберіть опцію «Властивості». У віконці з'явиться ваш IP-адресу.

3.

Щоб з'ясувати IP-адресу іншого комп'ютера, ви можете пропінгувати ім'я хоста цього комп'ютера. Для цього клацніть "Пуск", потім "Виконати", введіть cmd і натисніть Enter. Потім надрукуйте «ping» (без лапок) та ім'я іншого комп'ютера. Натисніть введення. Ваш комп'ютер знайде по введеному імені комп'ютер і виведе його IP-адресу. Якщо ваш комп'ютер не зможе знайти інший комп'ютер по заданому імені, він напише, що завдання нездійсненне.
{/LikeAndRead}