Як передати файли з мобільного телефону в ноутбук за допомогою Bluetooth


Ви зберігаєте музику, фотографії або інші файли у вашому портативному комп'ютері, які б ви хотіли передати в мобільний телефон, чи навпаки? Більшість сучасних мобільних телефонів і ноутбуків оснащені вбудованою системою Bluetooth, яка допомагає в таких ситуаціях. ОС - Windows Vista

Бездротова система Bluetooth розрахована на передачу даних на невеликій відстані між портативними підключеними електронними пристроями. Обсяг передачі даних - 1Мб в секунду, що цілком підходить для передачі невеликих файлів, таких як музика або фотографії.

Якщо ви тільки придбали мобільний телефон або ноутбук, то напевно там є і Bluetooth ... ознайомтеся з тим, як ви можете обмінюватися файлами між вашими пристроями, використовуючи Bluetooth.

1.


Налаштування Bluetooth в мобільному телефоні.

Увімкніть у вашому мобільному телефоні функцію Bluetooth і переконайтеся, що режим "Видимий" або "Показаний всім", або інша опція, що дозволяє згодом виявити ваш пристрій. Вам необхідно знати ім'я вашого мобільного телефону, яке допоможе відрізнити його від інших пристроїв, що знаходяться в ланцюзі з включеним Bluetooth, якщо такі є.

2.


Налаштування Bluetooth на ноутбуці.

Відкрийте на вашому ноутбуці в Панелі управління опцію Пристрої і звуки, і виберете пристрої Bluetooth або конфігурації. Буде легше, якщо ви перейдіть на класичний вигляд. Ноутбуку потрібно буде задати ім'я.

Налаштуйте наступне:
Опції - переконайтеся, що всі виявлені і з'єднані пристрої відзначені.
Обмін даними - переконайтеся, віддалені пристрої мають доступ до пошуку, відправлення та одержання картинок, музики, а так само інших файлів. Запам'ятайте розташування папки обміну Bluetooth.

3.

З'єднання пристроїв Bluetooth

Простіше кажучи, з'єднання позначає встановлення зв'язку між двома пристроями. Ви так само можете встановити з'єднання з іншими пристроями.
У ноутбуці з'єднання починається з конфігурації Bluetooth. Виберете Пристрої, і натисніть "Додати". Помічник допоможе вам встановити все до кінця. Завжди використовуйте код доступу для захисту даних. Завершіть з'єднання підтвердженням підключення до мобільного телефону і введенням коду доступу.

Для початку встановлення з'єднання в мобільному телефоні знайдіть функцію налаштування Bluetooth, потім Підключені пристрої і виберете "Новий". Телефон почне шукати, і повинен буде виявити ноутбук. Потім вибере "Встановити пару" і попросить введення коду доступу ... можете ввести 0000 і натиснути кнопку OK. На ноутбуці з'явиться повідомлення про встановлення з'єднання. Введіть код і установка буде закінчена. Тепер ви можете почати обмін файлами.

4.

Передача окремих файлів

На телефоні виберете файл, який хочете відіслати і натисніть "Відправити". Ви повинні бачити опцію послати по Bluetooth і виберете ноутбук як одержувача. На ноутбуці ви отримаєте повідомлення, що якийсь пристрій хоче передати на нього файл. Прийміть його, і файл буде збережений в папці обміну Bluetooth.

Щоб передати з ноутбука, виберете файл і натисніть Відправити і потім пристрій Bluetooth. Виберете одержувачем мобільний телефон, і після з'явиться повідомлення, що передача завершена.
{LikeAndRead}

5.

Передача декількох файлів

Знайдіть мобільний телефон, який повинен знаходитися в переліку пристроїв в секції Інші в Моєму комп'ютері. Двічі натисніть по ярлику і виберете файли, які хочете скопіювати з папки. Так ви можете досить просто копіювати і вибирати файли, як на ноутбук, так і навпаки.

І починайте ... насолоджуйтеся передачею файлів між мобільним телефоном і ноутбуків з вашими друзями за допомогою чудової функції Bluetooth.
{/LikeAndRead}