Як підвищити швидкість бездротового інтернету


Налаштування вашого бездротового роутера впливають на швидкість інтернету.

Якщо ви збільшите швидкість свого домашнього бездротового інтернету, вам буде простіше дивитися потокове відео онлайн або виконувати інші завдання, що вимагають великої пропускної здатності. Щоб збільшити швидкість інтернету у себе вдома, потрібно внести всього кілька простих змін в налаштування бездротової мережі. Вже через 15 хвилин ви зможете відчути прискорення інтернету.

1.


Знайдіть хороший канал для роутера. Велика кількість користувачів на одному і тому ж бездротовому каналі стає причиною виникнення перешкод і низькій швидкості роботи мережі. Якщо у вас є бездротовий телефон, спробуйте змінити використовуваний ним канал, і подивіться, як це позначиться на швидкості роботи інтернету. Якщо нічого не допоможе, скачайте програму на зразок Net Stumbler. З її допомогою ви зможете подивитися, наскільки завантажені використовувані неподалік бездротові канали. Налаштуйте роутер, щоб він використовував найменш завантажені канали.

2.


Перейдіть на OpenDNS. Зміна DNS-служби вашого інтернет-провайдера на OpenDNS зменшить кількість невдалих завантажень і дозволить підвищити швидкість з'єднання. OpenDNS використовується тисячами компаній по всьому світу, для звичайних людей вона доступна безкоштовно.

3.

Перемістіть ваш роутер. Хорошим місцем для бездротового маршрутизатора є центр будинку, звідки сигнал буде поширюватися рівномірно. Часом позиція роутера обмежена через положення модему. Подумайте, чи не варто купити довші Ethernet-кабелі, щоб мати можливість розмістити роутер далі від модему.
{/LikeAndRead}