Як підключити маршрутизатор


Маршрутизатор - це пристрій, що надає загальний доступ до ваших даних та Інтернету іншим комп'ютерам і пристроям. Маршрутизатор коштують недорого і їх можна використовувати на будь-яких комп'ютерах, незалежно від того, яка операційна система на них встановлена. Є 2 типу маршрутизаторів: провідні і бездротові. Проводові маршрутизатори підтримують тільки Ethernet-з'єднання, в той час як бездротові підтримують як Ethernet, так і бездротове з'єднання (що може бути особливо корисно для користувачів ноутбуків). Так як бездротові маршрутизатори пропонують більше можливостей за ту ж ціну, вони поступово витісняють дротяні маршрутизатори. У комплект маршрутизатора входить CD-диск з програмним забезпеченням, яке допоможе вам забезпечити безпеку вашого Wi-Fi-з'єднання та виконує інші корисні функції.

Провідний маршрутизатор.

1.


Від'єднайте ваш широкосмуговий модем від мережі. Підключіть Ethernet / Internet-кабель модема до Internet-порту з заднього боку маршрутизатора. Цей Internet-порт виділений особливо і розташований трохи осторонь від стандартних Ethernet-портів.

2.


Підключіть Ethernet-кабелі до Ethernet-портів комп'ютерів або пристроїв, які ви хочете під'єднати до маршрутизатора. Інші кінці Ethernet-кабелів підключіть до Ethernet-портів маршрутизатора.

3.

Знову підключіть ваш широкосмугової модем до мережі. Зачекайте поки на ньому не загоряться всі лампочки. Підключіть маршрутизатор до мережі. Коли на ньому загоряться всі лампочки, інтернет-з'єднання стане активним.

Бездротовий маршрутизатор.

1.

Від'єднайте широкосмугової модем від мережі. Підключіть Ethernet / Internet-кабель модема до Internet-порту з заднього боку маршрутизатора. Internet-порт виділений особливо і розташований трохи осторонь від стандартних Ethernet-портів.

2.

Знову підключіть ваш широкосмугової модем до мережі. Зачекайте поки на ньому загоряться всі лампочки. Потім підключіть маршрутизатор до мережі. Коли на ньому загоряться всі лампочки, інтернет-з'єднання стане активним.

3.

Підключіть CD-диск з програмним забезпеченням, що йде в комплекті з маршрутизатором. Дотримуйтесь інструкцій, щоб завершити установку необхідного програмного забезпечення. Вам, в основному, буде потрібно дати ім'я вашої бездротової мережі, встановити рівень безпеки (наприклад, WEP) і встановити пароль.

4.

Скористайтеся Wi-Fi-сканером на вашому бездротовий пристрій (наприклад, на ноутбуці або мобільному телефоні), щоб виявити ваш бездротовий маршрутизатор. Введіть пароль (якщо він встановлений) і під'єднати до бездротової мережі.
{/LikeAndRead}