Як підключитися до інтернету через Wi-FI


Чи перебуваєте ви в кафе або інтернет-кафе, ви зможете дуже легко підключитися до інтернету, коли там є точка доступу. Залишайтеся онлайн, навіть коли ви не вдома! Шукайте інформацію в мережі, працюйте або спілкуйтеся з іншими просунутими користувачам, попиваючи гарячу каву.

1.


По-перше, переконайтеся, що у вашому кафе або ресторані є наклейка на вікні, яка вказує, що у них є точка доступу Wi-Fi. Якщо такого знака немає, можна запитати касира або офіціанта, чи є у них послуга підключення до Wi-Fi.

2.


Зайдіть в розділ "Підключення до мережі і загальний доступ" на Вашому ноутбуці. Він може розташовуватися в правому нижньому кутку панелі завдань або може знаходиться на панелі управління.

3.

Підключіться до мережі, перед цим запустивши сканування і виявлення доступних підключень там, де ви знаходитесь. Коли Ваш комп'ютер знайде підключення, виберіть одне з них, після чого вам буде надано доступ до інтернету.

4.

Мережа, до якої підключився Ваш комп'ютер, може бути безкоштовною або платною. Зазвичай за пару годин в мережі з вас не візьмуть багато грошей. Крім того, можна замовляти безлімітний інтернет з щотижневої або щомісячною абонентською платою.
{LikeAndRead}

5.

Коли Ви повернетеся додому і захочете використовувати свою домашню мережу, Ваш комп'ютер автоматично знайде підключення і з'єднається самостійно. Ви зможете також зберегти параметри з'єднання, яке ви використовували в кафе чи ресторані для наступного підключення, яке буде вироблено в майбутньому автоматично.{/LikeAndRead}