Як побудувати мережу


Мережа використовується для з'єднання декількох комп'ютерів вдома або в офісі. Коли комп'ютери об'єднані, вони можуть спільно використовувати Інтернет-з'єднання і файли, передавати їх з одного комп'ютера на інший, навіть передавати потокові мультимедійні файли. Найбільш поширений стандарт для мережі - це провідна технологія Ethernet. Кабель, який використовується для Ethernet, виглядає як дуже міцний телефонний кабель. Більшість комп'ютерів постачаються з мережевими картами, вже налаштованими для підключення через Ethernet.

1.


Підключіть ваш маршрутизатор до модему через Ethernet-кабель - у маршрутизатора є спеціальний слот для модему, відповідно позначений. Увімкніть маршрутизатор і перевірте, щоб він приймав сигнал модему. Якщо в комплекті були драйвера або інше програмне забезпечення, запустіть їх до того, як підключити маршрутизатор до комп'ютера. Дотримуйтесь інструкцій, які з'являються на моніторі. Якщо ж у вас немає такого програмного забезпечення, то з'єднайте всі комп'ютери, які утворюють мережу, і запустіть майстер налаштування мережі. Для більшості операційних систем цей процес практично однаковий. В ОС Windows його можна запустити в Панелі управління. Деякі комп'ютери розпізнають Ethernet-роутери автоматично. У цьому випадку на моніторі будуть з'являтися підказки, як побудувати мережу. Все, що від вас вимагається, це слідувати цим підказкам.

2.


Якщо налаштування Інтернет-з'єднання не змінилися автоматично, введіть їх вручну. Для цього потрібно зайти в Панель управління - Мережеві підключення. Хоча для різних ОС цей шлях може трохи іншим. Але навіть неспеціаліст може запустити майстер налаштування LAN Інтернет-з'єднання, якщо буде дуже уважним. Про всяк випадок, запишіть собі десь налаштування Інтернет-підключення.

3.

Визначтеся з тим, які документи ви хочете зробити загальними і перемістіть їх у папку "Спільні документи". Для різних ОС цей процес може відрізнятися. У деяких випадках папки можна зробити загальними через властивості самої папки. На будь-якому комп'ютері повинна бути створена спільна папка для передачі файлів з одного комп'ютера на інший через мережу.
{/LikeAndRead}