Як з'єднати 2 комп'ютера через інтернет


З'єднати 2 комп'ютери через інтернет можна напрочуд легко і швидко, таке рішення може стати дуже зручним. Якщо 2 комп'ютери пов'язане через інтернет, можна використовувати один жорсткий диск для запуску програм або копіювання та збереження файлів.

1.


Включіть обидва комп'ютера і підключіть їх до інтернету.

2.


Переконайтеся, що обидва комп'ютера підтримують протоколи NetBEUI і TCP / IP, і що ці протоколи встановлені вірно. Також переконайтеся, що сервіс віддаленого доступу на обох комп'ютерах встановлений і працює правильно.

3.

Дізнайтеся IP-адреси комп'ютерів. Щоб отримати цю інформацію, у командному рядку введіть «ipconfig». Припустимо, що IP-адресу одного з комп'ютерів «192.168.0.155».

4.

Активуйте загальний доступ до файлів і визначте шлях до них на першому комп'ютері. Для прикладу припустимо, що ми відкриваємо загальний доступ до файлів на диску C, і наш диск С буде позначений як папка «Shared_Drive».
{LikeAndRead}

5.

Тепер займемося другим комп'ютером. Відкрийте командний рядок і наберіть «Net Use X: \ \ 192.168.0.155 \ Shared_Drive» і натисніть «Enter». Це дозволить примонтировать диск «X» другого комп'ютера до диску C першого комп'ютера. Це дозволить користуватися диском «X» через інтернет, як якщо б він знаходився на вашому комп'ютері.
{/LikeAndRead}