Як дізнатися свій МАС-адресу


Зараз ви дізнаєтеся, як знайти свій МАС-адресу. Абревіатура МАС розшифровується як Media Access Control (управління доступом до середовища). МАС-адреса являє собою число, використовуване мережними адаптерами для своєї ідентифікації в локальній мережі.

1.


Клацніть меню "Пуск" і виберіть "Виконати".

2.


Введіть cmd та натисніть клавішу Enter. Введіть у командному рядку IPCONFIG / ALL.

3.

МАС-адреса позначається як «Фізична адреса», найчастіше під заголовком «Підключення по локальній мережі - Ethernet-адаптер».

4.

Якщо ви користуєтеся Windows Vista, виконайте ті ж дії з тією лише різницею, що після входу в меню «Пуск» потрібно перейти в меню "Всі програми", потім - в "Стандартні", і клацнути "Виконати"
{LikeAndRead}

5.

Якщо ваш комп'ютер підключений до Інтернету, можна відкрити папку «Мережні з'єднання», вибрати значок «Підключення по локальній мережі», клацнути його правою кнопкою миші і вибрати «Стан». У вкладці «Підтримка» виберіть «Подробиці». Ваш МАС-адреса буде позначений як «Фізична адреса» в діалоговому вікні «Деталі мережевого підключення".

6.

МАС-адресу можна приховати за допомогою спеціального програмного забезпечення. Зазвичай це робиться для того, щоб обійти фільтрацію МАС-адрес в бездротовому мережному з'єднанні.
{/LikeAndRead}