Як швидше знайти файли за допомогою програми Tags на OS X


Якщо у вас є незліченна кількість файлів, захаращують вашу домашню сторінку OS X, а також вміст жорсткого диска, то перехід через ці частини контенту при пошуку потрібного файлу, може стати більше, ніж просто важким випробуванням. Перейдіть до кроку 1, щоб дізнатися, як ви можете знайти свої файли швидше за допомогою додатка «Tags» на OS X, щоб зменшити час пошуку, необхідне для пошуку файлів.

Кроки


Частина 1 з 2: Додайте теги


  Як швидше знайти файли за допомогою програми Tags на OS X
 1. В першу чергу скачайте додаток. Для того, щоб зробити пошук файлу більш комфортним, вам доведеться завантажити додаток під назвою "Tags."
  • Перейдіть на сторінку http://www.caseapps.com/tags/ і натисніть на помаранчеве поле з написом "Download" на ньому. Воно розташоване в дальньому правому куті екрану.

  • Після завантаження та установки додатка, ви зможете почати створювати відповідні теги.


  • Як швидше знайти файли за допомогою програми Tags на OS X
  • Створіть теги.
   • Мітки будуть асимілювати себе до майже ідеальної позиції, дозволяючи вам позначати майже все, що завгодно, в додатку.

   • Якщо ви хочете додати тег, все що вам потрібно зробити, це натиснути на комбінацію клавіш lt; Control + Spacebargt ;.

   • Ця комбінація клавіш може бути виконана з будь-якого місця. Наприклад, вона може бути використана для пошуку файлів і папок в рядку пошуку (які будуть роз'яснені нижче), а також фотографій на Iphoto, фільмів на ITunes або навіть контактів в адресній книзі Address.

   • Після того як ви натиснули комбінацію клавіш, перед вами з'явиться вікно з тегами. Це вікно тегів служитиме в якості хаба для вас, щоб почати швидко додавати теги, які ви вважаєте підходящими.

   • Теги, які ви використовували раніше, автоматично заповняться самі.

   • Крім того, щоб автоматично заповняться самим, ви також можете отримати доступ до "Recently used" і опції "Favorites", щоб допомогти вам у пошуку ваших міток і, отже, ваших файлів швидше.

   • У декількох випадках, завантаження вікна тегів може зайняти незвично тривалий період часу, тому що воно перевіряє, що ви хотит помітити міткою. Однак цей процес набагато менш трудомісткий і менш виснажливий, ніж ручний пошук файлів.


   Частина 2 з 2: Перегляньте ці теги

   Щоб зробити ваше життя простіше, додаток Tags поставляється з вбудованим в браузером для тегів. Він допомагає користувачеві організувати і впорядкувати теги, якщо ситуація коли-небудь зажадає від них зробити це.

    Як швидше знайти файли за допомогою програми Tags на OS X
   1. Використовуйте ім'я тега. Використовуючи цей підхід, ви зможете переглядати різні теги, а також переглядати файли по імені тега.

   2. Як швидше знайти файли за допомогою програми Tags на OS X
   3. Відфільтруйте файли. Існує параметр фільтрації також, який дозволяє «докопатися» глибше в результатах пошуку. Наприклад, якщо ви хочете знайти певний набір фотографій, наприклад, з весілля, то все що вам потрібно зробити, це вибрати тег фотографія.

   4. Як швидше знайти файли за допомогою програми Tags на OS X
   5. Уточніть пошук. Пізніше просите додаток вдосконалити результати пошуку, щоб включити тільки фотографії Весілля, Натиснувши на пов'язаний тег справа.

   6. Як швидше знайти файли за допомогою програми Tags на OS X
   7. Використовуйте опцію Search Bar Інша особливість, яку включає Tags в додаток, це функція Search bar.
    • Функція не тільки виконує чудову роботу з пошуку файлів, пов'язаних з їх «шанованими» тегами, але вона легко приховує пошукову доблесть Mac OS X, вбудовану в Spotlight.

    • Функція Search bar також дозволяє здійснювати пошук папок та їх вмісту в них, що означає, що якщо ви хочете зазирнути всередину папки, ви можете зробити це без потреби відкривати вікно Finder.