Як відновити доступ до Apple ID


Якщо ви не користувалися Apple ID деякий час, то могли забути пароль або навіть сам Apple ID. Прийшов час натиснути кнопку відновлення пароля ... якби ви знали, де вона розташована! Ця стаття розповість вам, що треба робити, щоб відновити свій Apple ID всього за кілька кроків.

Кроки


Метод 1 з 2: відновлення пароля 1. Зайдіть на iForgot. Відкрийте броузер і пройдіть на https://iforgot.apple.com. Введіть свій Apple ID і клікніть на «Next».


 2. Доведіть, що ви - це дійсно ви. У вікні виберіть один з двох методів перевірки особи.
  • Найпростіше скористатися ідентифікацією через імейл: Apple надішле вам лист з лінком для відновлення пароля.

  • Дайте відповідь на секретне питання. Якщо наданий вами раніше імейл зараз вже не працює, Apple запропонує вам другий метод: відповісти на секретне питання, який ви ввели при відкритті Apple ID.  • Введіть новий пароль. Введіть надійний пароль, повторіть, щоб підтвердити його, потім клікніть на «Reset Password».


  • Клікніть на «Return to My Apple ID». Ваш пароль відновлений, ви можете повернутися на основну сторінку Apple ID, щоб змінити налаштування і інш.

  Метод 2 з 2: відновлення Apple ID


  1. Зайдіть на iForgot. Відкрийте броузер і пройдіть на https://iforgot.apple.com. Клікніть на «Forgot your Apple ID».


  2. Введіть відомості про себе. Разом з ім'ям введіть якомога більше інформації, потім клацніть на «Next». Якщо Apple знайде ваш аккаунт, то вам запропонують на вибір отримати імейл для ідентифікації або відповісти на секретне питання. Деталі див. Вище.


  3. Введіть новий пароль. Незалежно від того, яким чином ви подвердить особистість, вас попросять ввести новий пароль. При цьому ваш Apple ID буде написаний жирним шрифтом.

  Поради

  • Ви можете відновити пароль з мобільного телефону. Або прямо пройдіть на https://iforgot.apple.com в мобільному браузері, або відкрийте «Settings», натисніть на «iTunes App Stores », потім« Forgot Apple ID or Password »під кнопкою« Sign In ». Відкриється «iForgot» в Safari. Продовжуйте згідно описаних вище кроків.

  Попередження

  • Якщо ваш імейл змінився з часу створення Apple ID, виберіть «Answer Security Questions». Листи для ідентифікації будуть вислані на стару адресу, і ви їх не отримаєте.

  • При введенні нового пароля не можна вибирати пароль, яким ви користувалися протягом останніх 12 місяців.


  Cite error lt; cite_error_refs_without_referencesgt ;; $ 2