Як вставляти відео YouTube в Keynote на Mac OS X


Чи вважаєте ви відволікаючим факт виходу з Keynote і використання веб-браузера для запуску відповідного відео YouTube для вашої презентації? Вам необхідно стороннє програмне забезпечення для конвертації відео YouTube в потрібний формат.

Кроки


    Як вставляти відео YouTube в Keynote на Mac OS X
  1. Скачайте YouTube відео на ваш Mac і конвертуйте YouTube відео в підтримуваний Keynote формат. Вам потрібно буде використовувати програмне забезпечення для перетворення. Досліджуйте свої варіанти і прочитайте відгуки. Keynote допускає всі формати QuickTime, тому оберіть QuickTime (.MOV) в якості вихідного формату для вашого відео YouTube в Keynote презентації.

  2. Як вставляти відео YouTube в Keynote на Mac OS X
  3. Вставте Youtube відео в Keynote на Mac. Тепер можете перетягнути цей відео файл безпосередньо в Keynote. Як і будь-який інший медіа-актив, можете використовувати панель Inspector (Інспектор) в Keynote, щоб додати кордону, тінь і навіть відображення. Ви можете обрізати відео YouTube, як вам подобається, для презентації відео YouTube в Keynote.

  4. Як вставляти відео YouTube в Keynote на Mac OS X
  5. Розширений відео-контроль за YouTube відео в Keynote на Mac. Keynote пропонує деякі дійсно гарні і розширені функції з управління відео зсередини Inspector (Інспектори). Натисніть на логотип QuickTime в правому верхньому куті панелі Inspector (Інспектори). Ви можете змінити зображення постера (т. Е. Зображення, яке з'являється перед відтворенням відео), а також можете налаштувати покажчики початку і завершення відео. Тепер ви можете зберегти Keynote, можете показати свою Keynote презентацію з YouTube відео скрізь з підключенням (або без) до інтернету.