Як вибрати програму для малювання на вашому Mac


Одними з найпоширеніших користувачів Apple Macintosh були художники. Інтуїтивний інтерфейс операційної системи - одна з причин ранньої адаптації Adobe та інших компаній, що орієнтуються на художниках. MacPaint знаходився в самому першому проданому Macintosh, і в наслідку, багато інших програм для малювання з'явилися на Mac. Яка програма підійде вам найкращим чином? Ми покажемо вам доступні опції, які будуть відповідати вашим потребам. Читайте далі!

Кроки


Метод 1 з 5: Для дітей


 1. Повеселіться! У дітей дуже сильно розвинене зображення, і хороша програма для малювання не тільки дозволить їм грати, але і надихне на створення і пояснення їхніх робіт. Для дітей, важливо знайти програму з простими функціями, ігровим інтерфейсом і з досить інтуїтивним вмістом для того, щоб вам не довелося перечитувати керівництво в 200 сторінок. Ось декілька варіантів:
  • KidPix. Цей додаток для малювання існує з 1989 року. Спочатку, вона працювала як штамп-програма для малювання. На сьогоднішній день, KidPix пропонує оригінальну 2D-версію, і нову 3D-версію з анімацією і можливістю запису голосу - з таким же веселим інтерфейсом. Вона не безкоштовна, приблизно за 1300 рублів, ви зможете придбати 2D-версію, а за 1600 рублів, 3D deluxe версію.Як вибрати програму для малювання на вашому Mac

  • Tux Paint. Ще одна програма для дітей, в якій дуже просто і корисно працювати, якщо ви бажаєте навчитися використовувати мишку і малювати лінії. Вона пропонує велику кількість графічних ефектів, таких як Confetti, яка оздоблює екран в кольорові точки. Distortion - Псує лінії, Flower - Дозволяє малювати квіти на будь-якій висоті, і багато інших. Дані операції супроводжуються звуковими ефектами, а іноді з голосом пінгвіна. Що саме класне - програма безкоштовна!

   Як вибрати програму для малювання на вашому Mac


  Метод 2 з 5: Запис і відтворення відео малювання

   Як вибрати програму для малювання на вашому Mac
  1. 1MyBrushes для Mac. MyBrushes фокусується на записи процесу малювання і відтворення цього відео в будь-якому місці, в будь-який час. Програма відома через необмеженого розміру полотна, необмеженої кількості шарів і необмеженої кількості кроків Undo / Redo. В програмі присутні більше 100 різних кистей, щоб імітувати ефект Малювання пензлем, Малювання аквареллю, масла, Китайського малюнка, малюнка, Китайської каліграфії, та інших стилів малювання. Повна версія коштує 400 рублів. А також, доступні версії MyBrushes Pro для iPad і iPhone.

  Метод 3 з 5: Просто, але ефективно

   Як вибрати програму для малювання на вашому Mac
  1. 1Paintbrush. Це програма схожа з такими продуктами, як MacPaint і Microsoft Paint. Вона дуже проста у використанні.

  2. Як вибрати програму для малювання на вашому Mac
  3. 2Seashore. Як і Paintbrush, в цьому додатку дуже просто. Дана програма має гідний функціонал, більш просунутий, ніж в Paintbrush; додаток включає такі функції, як заповнення градієнтів (змішування кольорів), настроюються кисті, які реагують на силу натискання, при використанні планшетів для малювання, і опції для кожного інструмента. Можливо, вам буде корисно прочитати інструкції!

  Метод 4 з 5: Химерно-весело

   Як вибрати програму для малювання на вашому Mac
  1. 1Artrage. Artrage знаходиться по середині між простими додатками для малювання і більш професійними, такими як Photoshop і Painter. Програма вміє визначати силу натискання для тих, хто використовує графічні планшети, а також має унікальний, чистий і продуманий інтерфейс, і інші корисні інструменти. Starter edition відображає деякі з цих функцій, які не доступні без оновлення програми. Проста версія коштує 900 рублів, версія Pro, яка включає більшу кількість функцій, коштує 1900 рублів. А також, існують версії для iPad, iPhone і більш старих версій Mac.

  2. Як вибрати програму для малювання на вашому Mac
  3. 2Прекраний Dorena. Як вважає більшість, дана програма цікава, але менш корисна в порівнянні з іншими. Класні опції і дивовижні звукові ефекти залучать і втримають вашу увагу на кілька годин. Одне але, дана програма не працює на версіях Mac OS 10.7 або вище.

  Метод 5 з 5: Професійні додатки

   Як вибрати програму для малювання на вашому Mac
  1. 1GIMP. Безкоштовно - це добре, так? Так! GIMP є програмним забезпеченням з відкритим кодом, іншими словами, програма є безкоштовною і відкритою для всіх, хто бажає додати або змінити її елементи. В той час, коли програма має велику кількість схожих на Photoshop кнопок, інтерфейс не є прямолінійним, так що вам доведеться до нього звикнути. З доступними функціями і можливостями редагування, програма є улюбленою для тих, хто не бажає платити за Photoshop або не хоче слідувати за натовпом.

  2. Як вибрати програму для малювання на вашому Mac
  3. 2Painter. Painter є відмінним додатком з інструментами, які схожі з реальними об'єктами: папір та ескіз, кисті, палітри, олівці, крейда, масла, акрил та інше. Для художників, які люблять працювати з цифровими аналогами традиційних інструментів, дана програма є найкращою. Вартістю в 10 тисяч рублів, вона не є найдешевшим варіантом, але для серйозних художників, програма коштує кожної витраченої копійки.

  4. Як вибрати програму для малювання на вашому Mac
  5. Photoshop. Якщо ви займаєтеся графікою, то ви знаєте про Photoshop. Photoshop, як говорять багато, є прабатьком всіх додатків для малювання. Він виріс з маленької програми для редагування в величезну платформу, яка настільки відома, що назва використовується в якості дієслова. Дана програма має найбільш повний набір інструментів, і до цих пір має один з найчистіших і інтуїтивних інтерфейсів. Програма коштує 25 тисяч рублів.

  6. Як вибрати програму для малювання на вашому Mac
  7. 4Photoshop Elements. Якщо Photoshop - це занадто дорого, то ви можете придбати потужну програму за недорогою ціною, купуючи Adobe Elements. Програма є редактором фото, яка ідеально підходить для очищення фотографій, зроблених на вашу цифрову камеру. Включає інструменти, такі як обрізка, очищення, полірування й відправка ваших фотографій по інтернету. Програма коштує 3800 рублів, так що якщо ви робите велику кількість фотографій, то Elements буде відмінним вибором.

  Поради

  • До того, як скачувати програму перевірте системні вимоги. Щоб дізнатися інформацію про ваш Mac, натисніть на іконку Apple і клікніть на About this Mac.

  • Не обов'язково, але рекомендується для художників з графічними планшетами. Wacom є загальновизнаним планшетом, варіанти якого поширюються від невеликих планшетів до великих моніторів з можливістю малювання на екрані (за відповідною ціною!).

  • Якщо програма не запускається, то спробуйте перезавантажити ваш комп'ютер.

  Що вам знадобиться

  • Mac-комп'ютер

  • Інтернет