Як витягнути диск з Mac


Немає нічого простішого, ніж взяти і дістати диск з приводу Mac, але що робити, якщо кнопка виймання не працює? Якщо в приводі вашого Maс застряг диск, спробуйте один з нижченаведених методів, щоб витягнути диск з вашого комп'ютера.

Кроки


Метод 1 з 3: За допомогою стандартних команд


  Як витягнути диск з Mac
 1. Натисніть на кнопку виймання диска в правій верхній частині клавіатури. Будьте терплячі, якщо диск відразу не з'явиться. Натисніть на кнопку пару раз або зачекайте кілька секунд, а потім натисніть на кнопку знову. Якщо диск не виїжджає, нахиліть комп'ютер приводом вниз, натисніть кнопку виймання диска і трохи потрясіть.

 2. Як витягнути диск з Mac
 3. Перетягніть іконку диска в корзину. Якщо кнопка виймання не працює, знайдіть на робочому столі іконку диска і перетягніть її в корзину. Кошик знаходиться внизу робочого столу, у правому кінці панелі Dock.

 4. Як витягнути диск з Mac
 5. Натисніть і утримуйте «Command», одночасно натискаючи клавішу «Е».

 6. Як витягнути диск з Mac
 7. Знайдіть диск в Finder. Відкрийте Finder. Він знаходиться в лівому нижньому кутку панелі Dock. У лівій частині спливаючого вікна під розділом «Пристрої» знайдіть ім'я диска, який знаходиться у вашому приводі. Знайдіть кнопку виймання праворуч від імені диска та натисніть на неї.

 8. Як витягнути диск з Mac
 9. Вийміть диск через сторонню програму. В iTunes або DVD Player натисніть на меню, що випадає «Управління», яке знаходиться вгорі на панелі інструментів, і натисніть «Витягти диск». Ви також можете запустити iTunes і натиснути «Плейлисти», щоб відобразити ліву бічну панель. Знайдіть іконку диска з відповідною назвою. Натисніть на кнопку виймання диска зліва від його імені.

Метод 2 з 3: Витягти завислий диск

  Як витягнути диск з Mac
 1. Натисніть на іконку пошуку в правому верхньому куті екрану. У полі введіть слово «Термінал». Відкрийте Термінал і спробуйте ввести або «drutil eject», або «drutil tray eject» і подивіться, чи спрацює одна з цих команд. Щоб закрити дисковод, введіть у Термінал «drutil close» або «drutil tray close».

 2. Як витягнути диск з Mac
 3. Відкрийте «Disk Utility» (дискова утиліта). У полі пошуку введіть «Disk Utility». Відкрийте програму і знайдіть необхідний диск в лівій бічній панелі. Натисніть правим клацанням миші по диску і виберіть «Витягнути» або виділіть диск, а потім натисніть на синю кнопку «Витягнути» вгорі панелі інструментів у вікні "Додатки".

 4. Як витягнути диск з Mac
 5. Затисніть кнопку миші або трекпада і перезавантажте комп'ютер. Обов'язково утримуйте кнопку до повного перезавантаження комп'ютера. Диск повинен виїхати разом з приводом.
  • Якщо нічого не вийшло, спробуйте перезавантажити свій Мас, утримуючи клавішу «Option», яка знаходиться на відстані двох клавіш зліва від Прогалини. Цим ви відкриєте утиліту Startup Manager.

  • Коли з'явиться вікно «завантажувальних томів» відпустіть кнопку «Option» та натисніть клавішу Eject у верхньому правому куті клавіатури. Привід повинен відкритися.


  • Як витягнути диск з Mac
  • Вимкніть свій комп'ютер повністю хоча б на 10 хвилин. Після того як комп'ютер відпочине, і ви включите його назад, спробуйте вищевказані методи ще раз, щоб перевірити, чи спрацюють вони.

  • Як витягнути диск з Mac
  • Скачайте утиліту DiscEject для Мас. DiscEject - це утиліта для Mac OS X, за допомогою якої можна витягти застряглий диск. Скачайте утиліту і, слідуючи дуже простим вказівкам, вийміть диск. Щоб утиліта спрацювала, ваша операційна система повинна бути не нижче версії OS X 10.4 і не повинна бути запущена жодна програма, що використовує диск.

  Метод 3 з 3: Витягти застряглий диск

   Як витягнути диск з Mac
  1. Засуньте кредитну картку або клаптик паперу в дисковод. Будьте акуратні, засовуючи чужорідні предмети в свій комп'ютер, тому що це може привести до поломки. Але якщо ваш диск застряг в дисководі, можете спробувати дістати його, засунувши в дисковод кредитну картку. Існує ймовірність, що з диску зчитуються дані, тому що він застряг, не встигнувши як повністю увійти в привід.

  2. Як витягнути диск з Mac
  3. Якщо на вашому комп'ютері стоїть стандартний привід, відключіть комп'ютер від харчування і знайдіть невеликий отвір поряд з приводом. Розправте скріпку і застроміть її в цей отвір, щоб витягнути диск. Другий метод полягає в наступному: перезавантажте комп'ютер і притисніть клаптик паперу до диска на одну хвилину. Зробивши це, диск перестане крутитися, що змусить комп'ютер витягти його. Будьте обережні, засовуючи що-небудь в дисковод. Цим ви можете нашкодити своєму комп'ютера.

  4. Як витягнути диск з Mac
  5. Віднесіть комп'ютер до фахівця. Якщо жоден з вищезгаданих методів не спрацював, віднесіть свій комп'ютер в майстерню або в магазин Apple, щоб фахівці змогли витягти диск з дисководу.