Як додати відео в Powerpoint на Mac


Відеокліпи, збережені на жорсткому диску комп'ютера або передані по мережі Інтернет, можуть бути легко імпортовано в слайд-шоу презентації Microsoft PowerPoint, використовуючи Mac. Кліпи можуть бути відформатовані, відредаговані і «приурочені» специфікаціям, призначені користувачем. Дивіться крок 1 нижче для отримання простих інструкцій про те, як додати відео в презентацію PowerPoint від Microsoft Office для Mac.

Кроки


Метод 1 з 4: Імпорт відео з файлу в PowerPoint


  Як додати відео в Powerpoint на Mac
 1. Вставте відео, розташоване на жорсткому диску комп'ютера. Виберіть вкладку Home і виберіть опцію Media з меню Insert. Виберіть опцію Movie From File, знайдіть відео на жорсткому диску і натисніть Insert. Відео було вставлено в зазначений слайд.

Метод 2 з 4: Імпорт відео з папки Movies, iMovie або iTunes

  Як додати відео в Powerpoint на Mac
 1. Вставте фільм або відео з папки Movies, iMovie або iTunes. Виберіть вкладку Home і виберіть опцію Media в меню Insert. Виберіть опцію Movie Browser і розмістіть відео з зазначеного місця. Відео було вставлено.

Метод 3 з 4: Вставити гіперпосилання в відео потік в Інтернеті

  Як додати відео в Powerpoint на Mac
 1. Встановіть потокове відео в Інтернеті. Виберіть вкладку Home і виберіть опцію Media в меню Insert. Виберіть опцію Movie From File option, pустановіте прапорець в полі з назвою Link To File, і натисніть кнопку Insert. Посилання на відео потік була вставлена ​​в презентацію.

Метод 4 з 4: Зміна установок відтворення відео файлу в Mac

  Як додати відео в Powerpoint на Mac
 1. Запустіть відео файл автоматично. Переконайтеся, що значок відео в слайді вибраний і перейдіть на вкладку Format Movie в рядку меню. З'явиться спливаюче меню Start / Натисніть опцію Automatically параметрів відео в меню Start. Відео буде відтворюватися автоматично на початку слайда.

 2. Як додати відео в Powerpoint на Mac
 3. Запустіть відео файл при натисканні. Вибравши значок відео на слайді, перейдіть на вкладку Format Movie в рядку меню. З'явиться спливаюче меню Start Натисніть по опції On Click з опцій в меню Start. Відео буде грати, коли натиснути значок відео на слайді.

 4. Як додати відео в Powerpoint на Mac
 5. Виконайте відтворення відео в повноекранному режимі. Вибравши значок відео на слайді, перейдіть на вкладку Format Movie. З'явиться спливаюче меню Start. Натисніть кнопку Playback Options в спливаючому меню Start і виберіть Play Full Screen з випадаючого меню. Відео програватиметься в повноекранному режимі.

 6. Як додати відео в Powerpoint на Mac
 7. Організуйте циклічне відтворення відео файл так, щоб він повторювався протягом всієї презентації. Вибравши значок відео на слайді, перейдіть на вкладку Format Movie в рядку меню, щоб відкрити спливаюче меню Start. Натисніть кнопку Playback Options і виберіть Loop Until Stopped з випадаючого меню. Відео продовжуватиме грати під час презентації, поки вручну не зупинити, клацнувши по ярлику або натиснувши кнопку паузи під час відтворення. Це відео було замкнуто в кільце (циклічно відтворено).

 8. Як додати відео в Powerpoint на Mac
 9. Приховайте відео в той час, коли воно не програється. Переконайтеся, що значок відео на слайді вибраний і перейдіть на вкладку Format Movieв рядку меню, щоб відкрити меню Start. Натисніть кнопку Playback Options і виберіть Hide While Not Playing з випадаючого меню. Відео не буде видно під час презентації, поки відтворення не запущено.

Поради

 • MS PowerPoint буде «визнавати» тільки відео файли з розширеннями. MOV, AVI. Або. WMV. Інші відео формати повинні бути перетворені в 1 з цих форматів для того, щоб бути вбудованими в слайд-шоу PowerPoint.