Як додати і видалити значок програми з панелі Dock комп'ютера Mac


На комп'ютері Macintosh (Mac) Dock - це ряд іконок, розташованих в нижній частині робочого столу (Desktop). Основна мета Dock - надати доступ до файлів, програм і додатків, які використовуються найбільш всього (такі як інтернет-браузер, електронна пошта, музичні плеєра і багато іншого). У міру того як ваші інтереси і пріоритети змінюються, іноді вам може знадобитися додати або видалити деякі іконки програм з панелі Dock. Наприклад, якщо ви недавно почали новий робочий проект, то можете додати папку, яка містить всі документи для роботи над проектом, на панель Dock. Ви також можете видалити файли і додатки з Dock, якщо рідше або взагалі їх не використовуєте. Продовжіть читання цієї статті, щоб дізнатися про належних методах додавання і видалення значків програм на / з Dock на вашому комп'ютері Mac.

Кроки


Метод 1 з 2: Додайте значок програми на панель Dock


  Як додати і видалити значок програми з панелі Dock комп'ютера Mac
 1. Перейдіть до файлу, який потрібно додати на Dock. Ви можете додати будь-яку програму, додаток, папку, веб-посилання або будь-який інший файл, до якого регулярно маєте доступ, на Dock.
  • Використовуйте вікно Finder, щоб знайти файл, який хочете перемістити на Dock. Доступ до піктограми Finder можна отримати з вашої Dock.Як додати і видалити значок програми з панелі Dock комп'ютера Mac


  • Натисніть безпосередньо на файл або значок, який хочете додати на Dock.

   Як додати і видалити значок програми з панелі Dock комп'ютера Mac

  • Як додати і видалити значок програми з панелі Dock комп'ютера Mac
  • Перетягніть файл з вікна Finder в Dock. Іконки додатків завжди знаходитимуться праворуч від розділової лінії, яка є в Dock; в той час як всі інші значки (такі як веб-посилання і папки) перебуватимуть з лівого боку від розділової лінії.
   • Щоб перемістити веб-посилання з Інтернет-браузера в Dock, натисніть на маленьку іконку зліва від лінії, яка відображається в адресному рядку браузера, а потім перетягніть її на панель Dock.Як додати і видалити значок програми з панелі Dock комп'ютера Mac


   Метод 2 з 2: Видаліть значок програми з Dock

   1. Натисніть на іконку програми, яку хочете видалити з Dock.

    Як додати і видалити значок програми з панелі Dock комп'ютера Mac

   2. Перетягніть значок в Dock на будь-яке вільне місце робочого столу комп'ютера Mac. З'явиться анімація, яка нагадує клубок диму, показуючи, що іконка програми була видалена з панелі Dock.

    Як додати і видалити значок програми з панелі Dock комп'ютера Mac

   Поради

   • Щоб перемістити значок програми в інше місце в межах Dock, натисніть значок в Dock і перетягніть на нове місце в межах Dock, а потім опустіть значок на місце, відпустивши мишку.

   • Додайте кілька іконок програм в Dock, вибравши всі іконки одночасно, а потім перетягнувши їх в групу на панель Dock.

   • Створіть папки, в яких можна зберігати декілька файлів, щоб не допустити зменшення іконок на Dock, що відбуватиметься, коли ви продовжите додавати інші значки на панель Dock. Наприклад, помістіть всі свої улюблені посилання в папку, а потім перемістіть цю конкретну папку на панель Dock. Потім зможете отримати доступ до улюблених веб-сайтам, натиснувши на папку.

   Попередження

   • Іконки Finder і Trash не можуть бути видалені з Dock на комп'ютері Mac. Ці програми були незмінно впроваджені в Dock розробниками Mac.