Як заблокувати і розблокувати інтернет сайти на Mac


Існує кілька способів заблокувати і розблокувати інтернет-сайти на комп'ютері Macintosh (Mac). Блокування в цілому, може бути корисна на робочому місці, наприклад, при необхідності закрити доступ на певні веб-сайти для підлеглих, або ж для членів сім'ї, щоб захистити від відвідування грубих і нецензурних ресурсів. Ми будемо обговорювати наступні методи блокування і розблокування інтернет-сайтів: введення адрес веб-сайтів в файл hosts на вашому комп'ютері (який знаходиться в TextEdit в Терміналі), активація Батьківського контролю, використання сторонніх адд-онов і доповнень на веб-браузери. Використовуйте цю статтю в якості керівництва про те, як заблокувати або розблокувати певні веб-сайти на вашому комп'ютері Mac, для будь-якої операційної системи Mac OS X.

Кроки


Метод 1 з 3: Блокування та розблокування веб-сайтів через файл hosts в терміналі


  Як заблокувати і розблокувати інтернет сайти на Mac
 1. Відкрийте Додатки, далі Утиліти на вашому комп'ютері з Mac.

 2. Як заблокувати і розблокувати інтернет сайти на Mac
 3. Відкрийте програму Термінал. Ця програма дозволить редагування файлу host через TextEdit.

 4. Як заблокувати і розблокувати інтернет сайти на Mac
 5. У терміналі, введіть дану команду:sudo / bin / cp / etc / hosts / etc / hosts-original.

 6. Як заблокувати і розблокувати інтернет сайти на Mac
 7. Натисніть Enter, Щоб запустити команду. Дана команда створить резервну копію файлу hosts.

 8. Як заблокувати і розблокувати інтернет сайти на Mac
 9. Введіть пароль від вашого Mac, далі натисніть "Enter."Під час введення пароля, курсор не переміщується буде рухатися.

 10. Як заблокувати і розблокувати інтернет сайти на Mac
 11. Введіть дану команду та натисніть Enter:sudo /Applications/TextEdit.app/Contents/MacOS/TextEdit / etc / hosts. Ця команда відкриє файл hosts в програмі TextEdit через вікно терміналу.

 12. Як заблокувати і розблокувати інтернет сайти на Mac
 13. Наведіть ваш курсор на рядок, яка знаходиться під localhost.

 14. Як заблокувати і розблокувати інтернет сайти на Mac
 15. На новому рядку, напишіть 127.0.0.1, Таким же чином, як і в першому рядку з localhost.

 16. Як заблокувати і розблокувати інтернет сайти на Mac
 17. Замініть localhost на адресу веб-сайту або домену, який ви бажаєте заблокувати. Наприклад, якщо ви хочете заблокувати користувачів від відвідування Facebook, то рядок має записуватися в такому вигляді "127.0.0.1 www.facebook.com."

 18. Як заблокувати і розблокувати інтернет сайти на Mac
 19. Натисніть Enter, далі продовжуйте вводите адреси або домени, які ви хочете заблокувати. Ім'я хоста (127.0.0.1) повинно залишатися однаковим для кожної нової рядки.

 20. Як заблокувати і розблокувати інтернет сайти на Mac
 21. Коли ви закінчите, закрийте або вийдіть з діалогу TextEdit, далі підтвердіть збереження файлу. Ви побачите вікно додатка Термінал.

 22. Як заблокувати і розблокувати інтернет сайти на Mac
 23. У терміналі, введіть команду dscacheutil -flushcache. Це команда застосує зміни, зроблені в TextEdit. Після цього, веб-сайти, які ви вказали, будуть заблоковані в будь-якому веб-браузері на вашому комп'ютері Mac.

 24. Як заблокувати і розблокувати інтернет сайти на Mac
 25. Розблокуйте веб-сайти, видаляючи записи, які ви зробили в TextEdit через термінал. Дотримуйтесь проробленим вище кроків; однак, замість додавання адрес веб-сайтів, вам необхідно видалити ті записи, які ви зробили.

Метод 2 з 3: Заблокуйте і розблокуйте веб-сайти, використовуючи Батьківський контроль

  Як заблокувати і розблокувати інтернет сайти на Mac
 1. Знайдіть меню Apple і виберіть "Системні налаштування."

 2. Як заблокувати і розблокувати інтернет сайти на Mac
 3. Відкрийте "Вид," і далі виберіть опцію під назвою "Батьківський контроль."

 4. Як заблокувати і розблокувати інтернет сайти на Mac
 5. Натисніть обліковий запис, для якого ви хочете заблокувати або розблокувати веб-сайти. Ви не зможете змінити обліковий запис адміністратора.

 6. Як заблокувати і розблокувати інтернет сайти на Mac
 7. Виберіть опцію під назвою "Включити батьківський контроль", щоб заблокувати веб-сайти. Якщо ви бажаєте розблокувати інтернет сайти, то вам необхідно вибрати "Відключити батьківський контроль".

 8. Як заблокувати і розблокувати інтернет сайти на Mac
 9. Натисніть на вкладку Зміст. На Mac OSX Lion, ви можете побачити опцію "Web", замість вкладки "Зміст".

 10. Виберіть один із способів блокування веб-сайтів. У вас буде можливість заблокувати тільки веб-сайти для дорослих, або вказати веб-сайти на які користувач зможе зайти.
  • Щоб заблокувати тільки веб-сайти для дорослих, виберіть опцію "Автоматично обмежити доступ до веб-сайтів для дорослих." Ваш інтернет браузер постарається розпізнати і заблокувати будь-які веб-сайти, на яких буде помічений відповідних контент.Як заблокувати і розблокувати інтернет сайти на Mac

  • Щоб вказати веб-сайти відкритого доступу, виберіть опцію "Дозволити доступ тільки до цих веб-сайтів." У вас з'явиться можливість вказати домени, або веб-сайти, доступ до яких, ви хочете відкрити.Як заблокувати і розблокувати інтернет сайти на Mac


  Метод 3 з 3: Сторонні розширення до веб-браузерам

  1. Знайдіть розширення інтернет-браузерів для блокування і розблокування веб-сайтів. Деякі браузери, такі як Google Chrome і Mozilla Firefox, дозволяють завантажувати розширення, за допомогою яких ви зможете управляти доступом до веб-сайтів.
   • Відкрийте інтернет пошуковик і введіть ключові слова, наприклад, "Chrome add-ons" або "Firefox extensions", щоб знайти веб-ресурси, на яких викладаються відповідні адд-они для вашого веб-браузера.Як заблокувати і розблокувати інтернет сайти на Mac

   • У рядку пошуку на веб-сайті з адд-онами, введіть ключові фрази, такі як "block websites" або "filter websites", щоб знайти розширення, яке дозволить заблокувати або розблокувати певні веб-сайти. Наприклад, адд-он "ChromeNanny" для Google Chrome і "LeechBlock" для Mozilla Firefox.Як заблокувати і розблокувати інтернет сайти на Mac


   • Як заблокувати і розблокувати інтернет сайти на Mac
   • Завантажте розширення для вашого веб-браузера. У більшості випадків, вам потрібно буде натиснути на кнопку "Download", щоб отримати потрібне розширення.

   • Як заблокувати і розблокувати інтернет сайти на Mac
   • Дотримуйтесь вказівок відповідного розширення для доступу або блокування веб-сайтів. Для більшості розширень подібного роду, вам доведеться ввести назву доменів або адреси веб-сайтів, які ви бажаєте заблокувати.

   • Як заблокувати і розблокувати інтернет сайти на Mac
   • Збережіть налаштування вашого адд-вона. Веб-сайти, які ви вкажіть для блокування або доступу, тепер, будуть вести себе у відповідності з налаштуваннями вашого розширення.