Як заблокувати Мас


Якщо ви працюєте з важливими документами або просто не хочете, щоб хтось лазив на вашому комп'ютері, можете заблокувати його, коли збираєтеся кудись відійти. На операційній системі Мас OS X існує кілька способів швидко і легко заблокувати комп'ютер. Читайте далі, щоб дізнатися як.

Кроки


Метод 1 з 2: За допомогою функції Keychain


 1. Як заблокувати Мас
 2. Запустіть Keychain Access. Запуск рядка меню Keychain Access дозволить вам швидко і в будь-який момент заблокувати екран. Ви можете запустити функцію Keychain Access в папці «Програми» в папці «Програми».

 3. Як заблокувати Мас
 4. Поставте галочку поруч із пунктом «Відображати статус в рядку меню». Таким чином, ви відображуватимете значок Keychain в рядку меню, поряд із значком мережі. Цей значок буде мати вигляд замку.

 5. Як заблокувати Мас
 6. Заблокуйте екран. Натисніть на значок замку, а потім з меню виберіть «Заблокувати екран». Цим ви негайно заблокуєте свій екран, а для того, щоб розблокувати його, вам доведеться ввести пароль користувача.

Метод 2 з 2: Блокування скринсейвера

 1. Як заблокувати Мас
 2. Відкрийте Системні налаштування. Їх ви можете знайти в меню Apple в лівому верхньому кутку екрану.

 3. Як заблокувати Мас
 4. Виберіть опцію «Безпека та конфіденційність». Тим самим відкривши нове вікно. Спочатку ви повинні знаходитися у вкладці «Загальні», але якщо це не так, перейдіть на неї.

 5. Як заблокувати Мас
 6. Поставте галочку поруч з опцією «Вимагати наявність пароля», після чого має з'явитися меню. В меню поставте «негайно», щоб у вас запитували пароль відразу після включення скрінсейвера, в іншому випадку комп'ютер перейде в режим сну.

 7. Як заблокувати Мас
 8. Вимкніть автоматичний вхід в систему. Поставте галочку поруч з опцією «Відключити автоматичний вхід», щоб при включенні комп'ютера у вас запитували пароль.

 9. Як заблокувати Мас
 10. Заблокуйте екран. Щоб заблокувати екран і продовжити роботу комп'ютера, натисніть комбінацію клавіш Control + Shift + Eject / Power. На старих моделях Мас є клавіша «Eject», в той час як на нових моделях замість неї стоїть кнопка «Power». Таким чином, ви негайно заблокуєте свій екран, хоча комп'ютер продовжить працювати. Це корисно в тих випадках, якщо у вас стоїть програма, яка повинна продовжувати працювати.

 11. Як заблокувати Мас
 12. Розблокуйте екран. Коли ваш комп'ютер перейде в режим сну, для повторного доступу ви повинні будете ввести свій пароль.