Як записувати звук в Mac OS


Сьогодні записати звук набагато легше, ніж раніше, так як все більше комп'ютерів оснащується мікрофонами і відповідним програмним забезпечення для запису звуку. Наприклад, компанія Apple оснащує все комп'ютери стандартними мікрофонами (і камерами) і встановлює програмне забезпечення GarageBand, яке записує звук.

Кроки


  Як записувати звук в Mac OS
 1. Відкрийте GarageBand і створіть новий проект. Щоб відкрити програму, клацніть по її значку в доці або знайдіть значок програми в меню «Applications». При запуску програми відкриється діалогове вікно. У ньому натисніть «Create New Podcast Episode». Відкриється шаблон, оптимізований для запису голосів людей, але він може бути використаний для запису інших звуків.

 2. Як записувати звук в Mac OS
 3. Назвіть проект. Відкриється діалогове вікно із запитом імені файлу. У текстове поле введіть ім'я та натисніть «Create».

 4. Як записувати звук в Mac OS
 5. Виберіть трек, в який ви хочете записати звук. У лівій панелі вікна GarageBand відображається декілька звукових доріжок, встановлених за замовчуванням. Виберіть «Male Voice» або «Female Voice».

 6. Як записувати звук в Mac OS
 7. Запишіть звук. Натисніть на червону круглу кнопку «Record», щоб почати запис. Буде записаний будь чутний звук, тому постарайтеся знизити рівень шуму. Для зупинки запису натисніть синю кнопку «Play» (зі значком у вигляді трикутника).

 8. Як записувати звук в Mac OS
 9. Прослухайте запис. Поруч із кнопкою "Record» є кнопка зі значком у вигляді вертикальної лінії і трикутника. Натисніть цю кнопку, щоб повернутися до початку звукової доріжки. Тепер натисніть кнопку «Play» для відтворення записаного звуку. Ще раз натисніть кнопку «Play», щоб зупинити відтворення.

 10. Як записувати звук в Mac OS
 11. Запишіть звук знову, якщо це необхідно. Для цього поверніться в початок запису і натисніть кнопку «Record». Запишеться новий звук, а старий звук буде перезаписан. Прослухайте новий запис.

 12. Як записувати звук в Mac OS
 13. Збережіть файл GarageBand. Натисніть «File» - «Save».

 14. Як записувати звук в Mac OS
 15. Експорт файлу в аудіо файл. Збережений файл GarageBand не програється медіапрогравачам. Для цього збережений файл потрібно експортувати в аудіо файл підходящого формату (наприклад, .mp3). Натисніть «Share» - «Export Song to Disk». У діалоговому вікні виберіть потрібний формат в меню «Compress Using». Натисніть «Export», введіть ім'я файлу і натисніть «Save». Тепер записаний вами звук можна відтворити в будь-якому медіаплєєре.

Що вам знадобиться


 • Комп'ютер виробництва Apple

 • GarageBand