Як записувати інформацію на зовнішній жорсткий диск на Mac OSX


Запис інформації на зовнішній жорсткий диск, використовуючи Max OS X, іноді може бути більш складним процесом, ніж можна було б собі уявити. Залежно від того, як в даний час диск відформатований і чи хочете ви переформатувати його, у вас є кілька можливих варіантів. Якщо ваш диск вже відформатований для Mac OS X, він відразу ж включений для запису. Однак, якщо ви хочете записати інформацію на диск, який був відформатований для роботи з комп'ютером Windows, ви маєте два варіанти, і можете слідувати декільком простим кроків, щоб записати інформацію на свій зовнішній диск.

Кроки


Метод 1 з 2: Запис на відформатований в Windows (NTFS) диск без переформатування


 1. Підключіть свій диск. Використовуючи кабель (зазвичай USB), підключіть зовнішній жорсткий диск до вашого Mac.

 2. Як записувати інформацію на зовнішній жорсткий диск на Mac OSX
 3. Перевірте формат диска. Переконайтеся, що ваш зовнішній жорсткий диск відформатований в NTFS. Щоб зробити це, клацніть правою кнопкою миші на зовнішньому диску, а потім натисніть Get Info.

 4. Підтвердіть форматування в NTFS. У вікні Info перейдіть на вкладку General. На цій закладці має бути інформаційне поле Format, тобто Format: NTFS.


 5. Як записувати інформацію на зовнішній жорсткий диск на Mac OSX
 6. Встановіть стороннє програмне забезпечення. Mac OS X не пропонує вбудовану підтримку записи на NTFS-відформатовані диски. Для того щоб записувати інформацію на диски, відформатовані таким способом, вам буде потрібно стороннє додаток або патч.
  • Один популярний приклад цього типу програмного забезпечення - програмне забезпечення з відкритим вихідним кодом NTFS-3G.

  • Розробники NTFS-3G також підтримують комерційне, більш стабільне, окремий додаток, який дозволяє запис NTFS.


  • Як записувати інформацію на зовнішній жорсткий диск на Mac OSX
  • Перезавантажте комп'ютер. Установник попросить вас перезавантажити комп'ютер. Дозвольте йому знову перезавантажиться, щоб завершити процес установки.

  • Перевірте успішну установку. Після перезавантаження Mac, ви повинні побачити новий значок з написом NTFS-3G в System Preferences. Він може відрізнятися, якщо ви використовуєте Tuxera.


  • Як записувати інформацію на зовнішній жорсткий диск на Mac OSX
  • Зробіть тест процесу запису. Скопіюйте файл з комп'ютера на зовнішній жорсткий диск. Якщо він копіюється правильно, то ви можете тепер писати файли на зовнішній жорсткий диск.

  Метод 2 з 2: Переформатування диска, відформатованого в Windows (NTFS), для використання з OS X

  1. Підключіть свій диск. Використовуючи кабель (зазвичай USB), підключіть зовнішній жорсткий диск до вашого Mac.

  2. Як записувати інформацію на зовнішній жорсткий диск на Mac OSX
  3. Перевірте формат диска. Переконайтеся, що ваш зовнішній жорсткий диск відформатований в NTFS. Щоб зробити це, клацніть правою кнопкою миші на зовнішньому диску, а потім натисніть Get Info.

  4. Підтвердіть форматування в NTFS. У вікні Info перейдіть на вкладку General. На цій закладці має бути інформаційне поле Format, тобто: Format: NTFS. Якщо диск відформатований способом, який сумісний з OS X з точки зору записи, ваша неможливість записувати може бути пов'язана з псуванням або несправним кабелем.


  5. Відкрийте Disk Utility. Перейдіть в папку Applications, а потім в Utilities. Знайдіть додаток Disk Utility і відкрийте його.

  6. Виберіть Erase. З меню виберіть Erase. Перш ніж продовжити, переконайтеся, що ви зробили резервну копію особистих даних, які хочете зберегти, в інше місце. Процедура переформатування повністю стирає дані з диска.

  7. Виберіть потрібний формат. Є кілька способів, якими Disk Utility може відформатувати зовнішній жорсткий диск. З випадного меню з написом Format, Виберіть формат на свій розсуд. Ви повинні вибрати залежно від цілей вашого зовнішнього жорсткого диска. Це найпоширеніші формати:
   • FAT: Працює спочатку з комп'ютерами як Mac OS X, так і Windows, але обмежується до 4 ГБ максимального розміру файлу.

   • exFAT: Працює спочатку з новими версіями Mac OS X (10.6.5+) і Windows (Vista +). Може працювати з файлами великих розмірів. Це найкращий варіант для крос-платформної сумісності '.'

   • Mac OS Extended: Працює тільки з Mac OS. Повністю сумісний з комп'ютерами Windows. Це кращий варіант, якщо ви збираєтеся використовувати зовнішній жорсткий диск виключно з комп'ютерами, що працюють під управлінням Mac OS.

   • NTFS (Windows NT Filesystem): Працює спочатку з Windows, можливості запису в Mac OS можуть бути додані за допомогою дій, описаних в попередньому методі. Це кращий варіант, якщо ви маєте намір використовувати зовнішній жорсткий диск виключно з комп'ютерами під управлінням Windows.


   • Натисніть кнопку Erase. З'явиться підказка Disk Utility, щоб почати процес переформатування диска. Процес переформатування має завершитися протягом декількох хвилин.

   • Виконайте запис на диск. Після переформатування, спробуйте скопіювати деякі файли на зовнішній жорсткий диск. Ваш диск тепер зможе приймати файли, записані з Mac OS X.

   Попередження

   • Обов'язково зробіть резервні копії всіх файлів, перш ніж намагатися виконати переформатування, оскільки будь-які файли, що залишилися на зовнішньому диску, будуть видалені.