Як запустити Windows на Mac


Не знаєте, як запустити Windows на вашому Маке? Тут ви знайдете кілька корисних порад, які допоможуть вам успішно запустити Windows на Mac OS X 10.5 і пізніших версіях. Існують два основних способи запуску Windows на комп'ютері Mac: за допомогою програми Boot Camp, або програми Parallels. Parallels це програма для емуляції, що дозволяє запускати Windows всередині Mac OS, в той час як Boot Camp створює розділ на диску і завантажує безпосередньо Mac OS або Windows. Хоча обидві програми добре справляються зі своїм завданням, у кожної є свої переваги і недоліки. Parallels можливо виявиться простіше у використанні, якщо ви хочете користуватися мережею Інтернет, читати пошту або використовувати Microsoft Office, але при цьому вона вимагає для своєї роботи вельми багато ресурсів. Boot Camp в свою чергу краще підходить для ігор, хоча вам доведеться перезавантажувати комп'ютер кожен раз, коли ви захочете змінити операційну систему.

Кроки


Метод 1 з 2: установка і запуск Boot Camp


 1. Скачайте Boot Camp з достовірного джерела і встановіть його. Спробуйте завантажити програму з сайту CNET.com або будь-якого іншого сайту, якому ви можете довіряти.

 2. Увімкніть свій Mac і увійдіть в обліковий запис.

 3. Зайдіть в папку Утиліти, Яка знаходиться в папці Програми, Або наберіть Boot Camp Assistant в пошуку.

 4. Запустіть Boot Camp Assistant.

 5. Натисніть Продовжити.

 6. Визначте який обсяг ви хочете виділити по розділ Windows. Ви можете розділити обсяг порівну між Mac OS і Windows, виділити Windows 32 Гб, або визначити обсяг вручну за допомогою повзунка.

 7. Потім виберіть Розділ.

 8. Вставте носій із системою Windows XP 32 або 64 біт, Windows Vista або Windows 7 і почніть установку.

 9. Ваш Мак перезавантажиться і почне установку Windows. Натисніть Продовжити. Для установки Windows XP натисніть Enter, потім F8.

 10. Якщо буде потрібно ліцензійний ключ - введіть його або залиште місце порожнім. (Ви можете ввести його пізніше).

 11. На екрані з вибором розділів виберете розділ з назвою BOOT CAMP.

 12. Відформатуйте цей розділ і натисніть Продовжити.

 13. Почнеться процес установки. Ваш Мак перезавантажиться кілька разів.

 14. Після завершення установки і створення облікового запису вставте диск Mac OS X, щоб встановити всі драйвери, необхідні для нормальної роботи Boot Camp і середовища Windows-Mac.

Метод 2 з 2: установка і запуск Parallels

 1. Оновлення свою систему Mac OS. Перейдіть в Apple gt; Оновлення ПЗ ..., щоб перевірити актуальність своєї системи.

 2. Придбайте Parallels. Ви можете придбати Parallels, купивши фізичну копію або скачавши цифрову.

 3. Почніть процес установки. Спосіб установки буде залежати від того, чи купили ви фізичну копію або цифрову:
  • Для цифрових копій: клацніть два рази на файл образу диска, який швидше за все буде знаходиться в папці Завантаження. У файлу буде розширення .dmg.

  • Для фізичних копій: вставте диск.


  • Точно дотримуйтесь запропонованим інструкціям.

  • У папці Програми відкрийте Parallels Desktop. Після цього у вас є кілька варіантів на вибір:
   • Купити і завантажити цифрову версію Windows: виберіть Файл gt; Новий gt; Купити Windows 7.
    • Вкажіть Parallels хочете ви використовувати Windows як Мак (Де додатку Windows будуть знаходиться поруч з додатками Mac на робочому столі Mac OS) або як ПК (Де додатку Windows будуть знаходиться у вікні, окремому від додатків Mac OS).

    • Процес швидше за все займе не менше години. Ваш комп'ютер може перезавантажиться кілька разів протягом установки.


    • Установка Windows з інсталяційного диска: вставте диск Windows і виберіть Файл gt; Новий gt; Встановити Windows використовуючи диск або файл образу.
     • Вкажіть Parallels хочете ви використовувати Windows як Мак (Де додатку Windows будуть знаходиться поруч з додатками Mac на робочому столі Mac OS) або як ПК (Де додатку Windows будуть знаходиться у вікні, окремому від додатків Mac OS).     • Продовжіть слідувати інструкціям помічника установки Parallels.

     • Почніть використання Parallels запустивши додаток Windows або ж натиснувши на кнопку включення в списку віртуальних машин Parallels. Існує кілька способів запуску програми Windows:
      • У папці Додатки Windows. Якщо під час встановлення ви вибрали варіант використання Windows як Мак, То у вас в списку док Mac OS з'явиться папка Додатки Windows. Всі нові встановлені додатки Windows з'являються в цій папці.

      • За допомогою меню Пуск Windows. Просто клікніть на зображення Parallels в панелі меню і виберіть Меню Пуск Windows. Виберіть будь-яку програму з меню Пуск.

      • За допомогою пошукової Mac OS X Finder. Виберіть розділ Windows на вашому робочому столі, потім відкрийте папку Program Files. Потім подвійним клацанням виберіть зображення програми, яку ви хочете використовувати в пошуковику.

      • За допомогою Spotlight. Перейдіть до зображення Spotlight у верхній правій частині екрану і вписати назву програми, яку хочете використовувати.


      • Встановлюйте будь-які програми так само, як ви зробили б це на звичайному ПК. Скачайте файл з Інтернет або вставте диск в дисковод. Процес установки повинен буде початися без будь-яких перешкод.


      Поради

      • Зробіть резервні копії важливої ​​інформації перед установкою Windows за допомогою Boot Camp.

      • Після включення вашого Мака затисніть клавішу Option і виберіть завантаження Mac OS X або Windows.

      • На деякі версії комп'ютерів Mac можна встановити 64-х бітові версії Windows. Ними є: MacBook Pro (діаг. 13 дюймів, середина 2009), MacBook Pro (діаг. 15 дюймів, початок 2008 р) і більш пізні моделі, MacBook Pro (діаг. 17 дюймів, початок 2008 р) і більше пізні моделі, Mac Pro (початок 2008 р) і більш пізні моделі.

      • Для всіх перерахованих вище етапів вам буде потрібно Intel Mac, інакше у вас не буде потрібного установочного ПЗ.

      Попередження

      • Вам буде потрібно використовувати інсталяційний диск Mac OS X, який має йти в комплекті з вашим Маком. Не використовуйте диск від іншого Мака або роздрібну копію Mac OS X, інакше система буде показувати сильну нестабільність в режимі Windows.

      • Тільки Маки, що випускаються починаючи з 2009 року або пізніше підтримують 64-х бітові версії Windows. Не намагайтеся встановити 64-х бітові версії Windows на Маки, випущені в 2008 р або раніше.

      Що вам знадобиться

      • Mac OS X 10.5 або більш нова версія

      • 32-х або 64-х бітна версія Windows, Windows Vista або інсталяційний диск Windows 7