Як змінити браузер за замовчуванням в Mac OS X


Ви хочете, щоб програми відкривалися в іншому браузері при натисканні посилання? Якщо у вас встановлено інший браузер, ви можете налаштувати так, щоб він був браузером за замовчуванням для всіх OS X додатків. Читайте далі, щоб дізнатися, як.

Кроки


Метод 1 з 2: Перехід на будь-який встановлений браузер


 1. Як змінити браузер за замовчуванням в Mac OS X
 2. Відкрийте Safari. Ви можете змінити браузер за замовчуванням на будь-який інший встановлений браузер через настройки Safari. Safari можна знайти в Доку або каталозі додатків.

 3. Як змінити браузер за замовчуванням в Mac OS X
 4. Відкрийте меню Safari. Воно знаходиться в лівому верхньому кутку екрану. Виберіть Налаштування в меню Safari.

 5. Як змінити браузер за замовчуванням в Mac OS X
 6. Перейдіть на вкладку Загальні. Натисніть спливаюче меню Веб-браузер за умовчанням. Відкриється список інших встановлених браузерів. Якщо у вас немає інших встановлених браузерів, доведеться встановити, щоб ви змогли змінити дані настройки. Популярні браузери для OS X включають:
  • Mozilla Firefox

  • Google Chrome

  • Opera


  • Як змінити браузер за замовчуванням в Mac OS X
  • Натисніть кнопку Закрити. Після того як ви вибрали свій ?? новий браузер за умовчанням, натисніть кнопку закриття. Будь-які посилання в інших програмах і додатках буде автоматично відкриті в браузері, який ви обрали.

  Метод 2 з 2: Налаштування поточного браузера за замовчуванням

  1. Як змінити браузер за замовчуванням в Mac OS X
  2. Відкрийте браузер. Firefox і Chrome дозволяють встановлювати їх в якості браузера за замовчуванням через їх меню налаштувань. Це може бути корисно, якщо браузер вже відкритий, і ви не хочете відкривати Safari.

  3. Як змінити браузер за замовчуванням в Mac OS X
  4. Встановіть браузер за замовчуванням. Процес трохи відрізняється в залежності від браузера, який ви використовуєте:
   • Chrome: Натисніть кнопку меню Chrome (?) І виберіть Установки. Перейдіть до нижньої частини сторінки Налаштування і натисніть кнопку Зробити Google Chrome браузером за замовчуванням.

   • Firefox: Натисніть кнопку Firefox та Опції. Перейдіть на вкладку Додатково, а потім перейдіть в розділ Системні настройки. Натисніть кнопку Зробити Firefox браузером за замовчуванням.


   Поради

   • Більшість веб-браузерів перевіряє при запуску, чи є вони браузером за умовчанням. Браузер дасть вам можливість зробити його браузером за умовчанням.