Як змінити ім'я вашого Macbook


Ви придбали новенький MacBook, і хочете змінити його ім'я, але поки що не знаєте як? Або, можливо, він дістався вам від вашої старшої сестри або друга, або ви купили його через інтернет? У будь-якому випадку, ви все одно зможете змінити його ім'я, щоб тепер воно стало вашим власним. Нижче ми розповімо вам про те, як же це зробити.

Кроки


Метод 1 з 2: Як змінити ім'я свого Mac


  Як змінити ім'я вашого Macbook
 1. Для початку відкрийте "Системні налаштування". Для цього слід перейти в меню Apple, далі в розділ Системних налаштувань.

 2. Як змінити ім'я вашого Macbook
 3. Потім знайдіть папку Поділитися і відкрийте її. Для цього слід перейти на три пункти вниз до підрозділу Інтернет і бездротові мережі. Папка "Поділитися" знаходиться праворуч від папки Bluetooth. Натисніть Поділитися.

 4. Як змінити ім'я вашого Macbook
 5. Тепер вам необхідно знайти ім'я Mac. Воно знаходиться вгорі відкритого вами вікна. Там же ви побачите Ім'я комп'ютера саме сюди і потрібно пройти, натиснути на що з'явилося поруч поле, і ввести в нього нове ім'я вашого комп'ютера Mac.

 6. Як змінити ім'я вашого Macbook
 7. Як змінити ім'я. Ви можете змінити його як-завгодно, коли завгодно і де-завгодно.

Метод 2 з 2: Як показати ваш MacBook в меню Пошук

  Як змінити ім'я вашого Macbook
 1. Відкрийте Пошук. Тут ви повинні пройти до підміню Налаштування

 2. Як змінити ім'я вашого Macbook
 3. Як включити функцію показу вашого MacBook. В меню Пошук перейдіть в "Налаштування", а потім в підміню Пристрої. Там же ви виявите іконку вашого MacBook (вже з передвстановленим раніше новим ім'ям). Тут необхідно поставити галочку навпроти імені вашого Mac і (по можливості) навпроти решти пристроїв, які ви також хочете бачити в меню "Пошук". Ваш MacBook тепер повинен з'явитися в меню "Пошук".

Поради

 • Представлені методи працюють для всіх пристроїв серії Macintosh.

 • Стандартне ім'я, яке ви можете бачити одразу після покупки, може виглядати як Steve Jobs 'MacBook. Ви можете залишити його або персоналізувати по-своєму.

Попередження

 • Не використовуйте в назві апостроф (') і знак питання (?).

 • Не вибирайте таке ім'я, про яке згодом будете шкодувати, підійдіть до процесу креативно.

Що вам знадобиться

 • Будь-який комп'ютер Mac