Як змінити розмір зображення для Mac


Ви коли-небудь посилали або отримували фото допомогою електронної пошти або прикріплювали їх де-небудь в мережі, ви знаєте, що розмір фото може бути проблемою. Деякі сайти дозволяють лише маленькі зображення, тому що вони завантажуються швидше і вимагають менше пам'яті, і отримання електронного листа з великим зображенням може бути дуже дратівливо. Зміна розміру зображення на Mac дуже легко зробити, коли ви знаєте як це зробити, і це не вимагає додаткового програмного забезпечення, крім того, що є в комп'ютері.

Кроки


  Як змінити розмір зображення для Mac
 1. Відкрийте Finder, натиснувши на іконку Mac на робочому столі.

 2. Як змінити розмір зображення для Mac
 3. Наведіть курсор на папку, яка містить зображення, розмір яких ви хочете змінити.

 4. Як змінити розмір зображення для Mac
 5. Натисніть на кнопку Command і натисніть на зображення і наведіть курсор на Open With. (С MacBook Pro, Control - натискання на зображення або просто лівий щиглик на зображення, щоб отримати доступ до опції 'Open With')

 6. Як змінити розмір зображення для Mac
 7. З випадного меню виберіть Preview. Зображення відкриється в новому вікні.

 8. Як змінити розмір зображення для Mac
 9. З обраним вікном Preview, натисніть на Tools на верхній панелі, щоб відкрити це меню і вибрати Adjust Size. Вікно зісковзне під зображення.

 10. Як змінити розмір зображення для Mac
 11. Виділіть поле Width і введіть бажану ширину. Якщо ви не зняли прапорець поруч із полем Scale proportionally, Довжина повинна змінитися відповідно. У нижній частині вікна відображатиметься розмір результату в кб і Гб.

 12. Як змінити розмір зображення для Mac
 13. Натисніть OK. Зображення повинно змінити розмір в вікні Preview.

 14. Як змінити розмір зображення для Mac
 15. Відкрийте меню File, яке можна знайти на верхній панелі, і виберіть або Save, небудь Save As. Save замінить оригінальне зображення зображенням зі зміненим розміром, а Save As дозволить вам зберегти його як нового зображення з новим ім'ям.

 16. Як змінити розмір зображення для Mac
 17. Закрийте перегляд, відкривши меню File і вибравши Quit Preview. Готово!

Поради


 • Для використання в інтернеті зазвичай 100-200 кб ідеально, в залежності від того, наскільки великим ви хочете відображати зображення.

Попередження

 • Якщо ви виберіть Save замість Save As, Ви втратите оригінальне зображення.