Як використовувати додаток Photo Booth на комп'ютерах з операційною системою Macintosh


«Photo Booth» являє собою додаток для комп'ютерів з операційною системою Macintosh. Ви можете робити фотографії, знімати відео, а також додавати і змінювати різні ефекти. У цій статті ми розповімо, як використовувати це неймовірне додаток.

Кроки


  Як використовувати додаток Photo Booth на комп'ютерах з операційною системою Macintosh
 1. Відкрийте додаток «Photo Booth». Для цього перейдіть в «Finder» і в пошуковому рядку введіть «photo booth». Перед вами з'явитися додаток «Photo Booth» ви побачите відповідну картинку.

 2. Як використовувати додаток Photo Booth на комп'ютерах з операційною системою Macintosh
 3. Зробіть знімок. В лівому нижньому кутку ви побачите квадрат. Клікніть по ньому. Тепер ви можете зробити знімок, натиснувши на кнопку камери. Додаток збереже ваші фотографії в форматі JPEG у папці «Photo Booth», яка знаходитися у вашій домашній теці. Виберіть «Файл» gt; «Показати шлях», щоб побачити файли фотографій.
  • При натисканні на кнопку камери, у вас буде три секунди до зйомки. Ви можете додати ефекти, щоб зробити зображення більш цікавим. Існують такі ефекти: сепія, чорно-білий, жар, комікс, стандартне, кольоровий олівець, тепловізор, рентген, і поп-арт. Є також ефекти, які змінюють обличчя на фотографії: опуклість, западина, обертання, стиснення, дзеркало, світло в тунелі, фотооб'єктив та розтягування.


  • Як використовувати додаток Photo Booth на комп'ютерах з операційною системою Macintosh
  • Зробіть панорамний знімок з 4-х фото! Якщо натиснути на кнопку відкриття вікна в лівому нижньому куті, а потім натиснути на кнопку камери, то почнеться трьохсекундний зворотний відлік, після чого буде зроблено 4 фото поспіль. Це ідеальний варіант для швидкої зміни пози.

  • Як використовувати додаток Photo Booth на комп'ютерах з операційною системою Macintosh
  • Записуйте відео. Знову ж таки, ви можете додати ефекти. Але на цей раз можна поставити свій фон для відео. Виберете «Ефекти» та натискайте на праву стрілку поки не з'являться фони. Приклади фонів: «Планета Земля», «Хмари», «Американські гірки». Запишіть власний голос разом з улюбленою піснею, зіграйте на гітарі соло або щось в цьому роді. Без сумнівів, що особливості додатка «Photo Booth» вас зацікавлять!

  • Додаток «Photo Booth» має дуже багато веселих і цікавих функцій, нудьгувати вам не доведеться!

  Поради


  • Якщо ви хочете використовувати фон без поділів, то вам потрібна добре освітлена кімната і намагайтеся не бути одягненими в ті ж кольори, що й фон. Ви можете повністю виключити поділу, поставивши однотонний фон.

  • З відео особливостями «Photo Booth» ви можете програвати і записувати фрагменти відео! А потім змонтувати їх на «iMovie»!

  • З «Photo Booth» ви можете весело проводити час, якщо вмієте ним користуватися!

  Що вам знадобиться

  • Комп'ютер Mac / Macbook.

  • Додаток «Photo Booth».