Як використовувати смайли emoji в Mac OS X Lion


В OS X Lion, новітній операційній системі для ноутбуків і настільних комп'ютерів від Apple, вбудований словник отримав ряд удосконалень для роботи з іншими новими функціями. Новий вбудований словник в даний час легко доступний з майже будь-якої програми за допомогою мультисенсорних жестів, встановлених в Lion. Ця стаття допоможе вам зрозуміти процес використання нового вбудованого словника в Mac OS X Lion.

Кроки


  Як використовувати смайли emoji в Mac OS X Lion
 1. Натисніть на меню Правка. Виберіть з контекстного меню спеціальні символи. Примітка: не всі програми підтримують спеціальні символи.

 2. Як використовувати смайли emoji в Mac OS X Lion
 3. Використовуйте поєднання клавіш. Також? можна натиснути Option + Command + T на клавіатурі, щоб відкрити панель спеціальних символів.

 4. Як використовувати смайли emoji в Mac OS X Lion
 5. Натисніть кнопку Emoji. Ви можете знайти її в лівій панелі вікна спеціальних символів.

 6. Перетягніть і відпустіть обрану іконку emoji в текст. Якщо програма це підтримує, emoji з'явиться там, де ви відпустили іконку.Як використовувати смайли emoji в Mac OS X Lion
 • Поради


  • Ви можете відкрити Launchpad в OS X Lion, використовуючи ярлики або гарячі кути, встановивши їх в Системних налаштуваннях.

  • Переходьте між сторінками додатків в Launchpad, натиснувши і утримуючи курсор миші і одночасно проводячи вліво або вправо, або використовуйте два пальці на трекпаді.

  • Попередження

   • OS X Lion доступна тільки у вигляді завантажується оновлення через Mac App Store.