Як використовувати сховище iCloud


Не знаєте, що робити зі своїм безкоштовним сховищем на 5GB на iCloud? У нас є кілька пропозицій.

Кроки


Метод 1 з 2: Резервна копія системи


  Як використовувати сховище iCloud
 1. 1Зробіть профіль на iCloud. Використовуйте свій логін Apple ID. Якщо всі ваші пристрої не використовують (iOS, Mac і PC) один і той же Apple ID, змініть їх, використовуючи інформацію в інтернеті.

 2. Як використовувати сховище iCloud
 3. Увійдіть в iCloud на всіх пристроях. Використовуйте інформацію в інтернеті, щоб дізнатися, як підключити всі ваші пристрої до iCloud до одного логіну.

 4. Як використовувати сховище iCloud
 5. Підключіть пристрій iOS до комп'ютера і відкрийте iTunes. В категорії "Резервні копії / Backups" натисніть "iCloud". Натисніть "Застосувати / Apply" в нижньому кутку сторінки.

Метод 2 з 2: Використовуйте Фотопоток (Photo Stream)

Фотопоток (Photo Stream) дозволяє вам отримати легкий доступ до всіх фотографій з усіх пристроїв.

  Як використовувати сховище iCloud
 1. Увімкніть опцію Фотопоток на комп'ютері. Відкрийте панель управління iCloud (Control Panel) вот так, для комп'ютерів інших систем (н Мас), а для комп'ютерів Мас з меню Налаштування Системи (System Preferences). Поставте галочку поруч з опцією Фотопоток. Створиться папка "Мій Фотопоток / My Photo Stream".

 2. Як використовувати сховище iCloud
 3. Увімкніть Фотопоток на пристроях iOS. Відкрийте Установки, виберіть iCloud, увійдіть в свій профіль на iCloud. Натисніть на "Фотопоток" і перемкніть опцію "Фотопоток" в положення "Вкл / On". Телефон синхронізується і додасть всі фотографії в Фотопоток в iCloud.