Як виправити проблеми зі звуком на Mac


Якщо у вас проблеми з виведенням звуку на своєму комп'ютері Macintosh (Mac), можливо, вам необхідно відрегулювати звукові налаштування вашого комп'ютера або оновити операційну систему вашого Mac. Найчастіше сторонні додатки можуть змінювати звукові настройки комп'ютера без вашого відома, змушуючи вас потім самостійно їх виправляти через меню «Утиліти» або «Системні налаштування". Незалежно від того, якого роду проблеми маються на вашому Mac, ви можете виправити більшість з них, використовуючи кроки і рекомендації, наведені в цій статті.

Кроки


Метод 1 з 3: Встановіть оновлення


  Як виправити проблеми зі звуком на Mac
 1. Переконайтеся, що ваші сторонні аудіопріложенія оновлені до нових версій. Якщо ви помічаєте проблеми зі звуком лише при використанні сторонніх додатків, таких як QuickTime, iChat або Windows Media Player, можливо, вам слід встановити останню версію даного додатка.
  • Зайдіть на вебсайти сторонніх аудіозастосувань, якими ви користуєтеся, щоб встановити їх останні версії, або напряму зв'яжіться з розробниками кожного з додатків, щоб отримати новітні версії програм.


  • Переконайтеся, що ваш Mac працює з підходящої операційною системою. Якщо ви встановили на ваш Mac одну з ранніх версій операційної системи, яка не призначена для вашого обладнання, у вас можуть виникнути проблеми зі звуком.
   • Зверніться до інструкції або інструкції користувача Вашого Mac, щоб визначити версію операційної системи, яка має бути встановлена ​​на вашому комп'ютері.Як виправити проблеми зі звуком на Mac

   • Переустановите операційну систему вашого Mac, скориставшись настановним диском, який спочатку додавався до вашого комп'ютера Mac.Як виправити проблеми зі звуком на Mac


   Метод 2 з 3: Змініть настройки в додатку «Налаштування Audio-MIDI»

    Як виправити проблеми зі звуком на Mac
   1. Перейдіть в меню «Додатки» вашого Mac і виберіть «Утиліти».

   2. Як виправити проблеми зі звуком на Mac
   3. Відкрийте додаток «Налаштування Audio-MIDI».

   4. Як виправити проблеми зі звуком на Mac
   5. Клікніть по вкладці «Аудиоустройства».

   6. Як виправити проблеми зі звуком на Mac
   7. Переконайтеся, що обраний пункт «Вбудований вихід» навпроти поля, названого «Параметри для».

   8. Як виправити проблеми зі звуком на Mac
   9. Перейдіть до «Аудіовихід», розташованому в нижній правій частині вікна.

   10. Як виправити проблеми зі звуком на Mac
   11. Виберіть 44100,0 Гц у випадаючому меню «Формат».

   12. Як виправити проблеми зі звуком на Mac
   13. Вийдіть з програми «Налаштування Audio-MIDI». Тепер ви зможете почути коректне відтворення звуку при використанні сторонніх аудіозастосувань.

   Метод 3 з 3: Відрегулюйте системні настройки звуку

    Як виправити проблеми зі звуком на Mac
   1. Відключіть усі зовнішні аудіопристрої від вашого Mac.

   2. Як виправити проблеми зі звуком на Mac
   3. Перейдіть в ваше меню Apple і виберіть «Системні налаштування".

   4. Як виправити проблеми зі звуком на Mac
   5. Клацніть на піктограмі «Звук», а потім клацніть на вкладці з назвою «Вихід».

   6. Виберіть «Вбудовані динаміки», коли вам буде запропоновано вибрати пристрій для виводу звуку.
    • Якщо «Вбудованих динаміків» немає у списку доступних опцій, виберіть замість цього «Цифровий вихід».Як виправити проблеми зі звуком на Mac


    • Як виправити проблеми зі звуком на Mac
    • Клікніть безпосередньо на повзунку гучності, і збільште гучність звуку.

    • Як виправити проблеми зі звуком на Mac
    • Приберіть галочку навпроти «Викл. звук », якщо вона там присутня.

    • Як виправити проблеми зі звуком на Mac
    • Переконайтеся, що колір роз'єму лінійного виходу - не червона. Якщо роз'єм сигналу лінійного аудіовиходу світиться червоним, вашому Mac може знадобитися технічне обслуговування фахівця Apple.
     • У більшості настільних комп'ютерів Mac роз'єм лінійного аудіовиходу розташований на задній панелі Mac в нижній правій частині.


     • Як виправити проблеми зі звуком на Mac
     • Підключіть наявні у вас зовнішні аудіопристрої до вашого Mac.

     • Як виправити проблеми зі звуком на Mac
     • Перевірте звук на вашому Mac, щоб упевнитися, що тепер все працює належним чином. Якщо звук як і раніше не працює, вам слід звернутися до служби техпідтримки Apple для технічного обслуговування.
      • Відвідайте роздрібний магазин Apple або авторизований сервісний центр Apple для технічного сприяння або відвідайте сторінку підтримки Apple, позначену як керівництво по усуненню несправностей 1574, Запропоновану вам в розділі джерел для даної статті.


      Поради

      • Якщо при прослуховуванні певних аудіофайлів на екрані з'являється повідомлення про те, що ті чи інші аудіокомпоненти будуть пропущені при відтворенні (такі як вокал, гітари та інше), то вам слід змінити формат, встановлений в «Настройках Audio-MIDI» з «1 канал. - 16 біт »на« 2 канал. - 24 біт ». Використання сторонніх аудіозастосувань в деяких випадках може також вплинути на дану настройку звуку.