Як купити оперативну пам'ять для Mac Mini


Щоб купити оперативний пристрій (ОЗУ) для вашого Mac Mini, необхідно спочатку визначити максимальну ємність пам'яті, яку ваш Mac Mini може підтримувати, і тип оперативної пам'яті або модулі пам'яті, сумісні з моделлю вашого Mac Mini. ОЗУ для вашого Mac Mini можна придбати в декількох місцях, таких як магазини роздрібної торгівлі, які продають продукцію Apple, на великих торгових сайтах або у інтернет-продавців, які спеціалізуються на продажу оперативної пам'яті та комп'ютерного обладнання. Продовжіть читання цієї статті, щоб дізнатися про методи покупки типу пам'яті, яка підтримується вашим Mac Mini.

Кроки


Метод 1 з 4: Моделі Mac Mini випуску середини 2011 р


  Як купити оперативну пам'ять для Mac Mini
 1. Купіть модулі пам'яті за розміром максимум, ніж 8 гігабайт (ГБ). Максимальний обсяг пам'яті, який можна встановити на моделях Mac Mini випуску середини 2011, становить 8 Гб.
  • Оскільки є 2 слота пам'яті в моделі Mac Mini випуску середини 2011, ви можете купити 2 окремих модуля пам'яті за умови, що загальний обсяг пам'яті не перевищує 8 ГБ.


  • Як купити оперативну пам'ять для Mac Mini
  • Переконайтеся, що ви купуєте модулі пам'яті з відповідними специфікаціями. Для того, щоб ОЗУ ефективно працювало на вашому Mac Mini, воно повинно мати такі характеристики: без контролю парності, без буферизації, 1333 мегагерц (МГц), PC3-10600 DDR3 і 204-контактний модуль.

  Метод 2 з 4: Моделі Mac Mini випуску 2009 - 2010 рр.

  1. Купіть модулі пам'яті з відповідною кількістю Гб. Модель Mac Mini випуску 2010 г. Підтримується в цілому 8 Гб пам'яті або оперативної пам'яті; в той час як моделі Mac Mini 2009 випуску можуть підтримувати тільки в загальній складності 4 Гб оперативної пам'яті.
   • Тільки 2 слота пам'яті вбудовані в ці Mac Mini. Тому, ви можете придбати 2 окремі модулі пам'яті, які не перевищують максимальну ємність підтримуваних ГБ для кожної моделі.Як купити оперативну пам'ять для Mac Mini


   • Купіть модулі пам'яті з відповідними функціями. Ви повинні придбати RAM з функціями, які сумісні з Mac Mini 2010 і 2009 рр. випуску.
    • Купіть модулі пам'яті з функціями, які без буферизації, без контролю парності, 1066 МГц, PC3-8500 DDR3 і мають 204-контактні модулі.Як купити оперативну пам'ять для Mac Mini


    Метод 3 з 4: Моделі Mac Minis випуску 2007 і 2006

    1. Купіть модулі пам'яті об'ємом не більше ніж 2 Гб. Ви можете встановити один модуль пам'яті, об'ємом 2 ГБ, або 2 модулі пам'яті, які містять 1 ГБ пам'яті в кожному модулі.
     • Купіть модулі пам'яті, які відповідають вимогам вашого Mac Mini. Можна встановити тільки оперативну пам'ять з 200 -контактними модулями, 667 МГц, сумісну з PC2-5300 і DDR2 і без контролю парності і буферизації.Як купити оперативну пам'ять для Mac Mini


     Метод 4 з 4: Купівля ОЗУ

      Як купити оперативну пам'ять для Mac Mini
     1. Купіть ОЗУ для вашого Mac Mini в Інтернеті. Купівля оперативної пам'яті онлайн може надати вам безліч варіантів з точки зору ціноутворення, питань повернення товару або гарантій.
      • Введіть критерії пошуку в будь-яку інтернет-пошукову систему, наприклад RAM Mac Mini або купити RAM для 2010 Mac Mini. TРезультати пошуку нададуть вам безліч веб-сайтів або роздрібних торговців, які продають ОЗУ, сумісний з Mac Mini.Як купити оперативну пам'ять для Mac Mini

      • Відвідайте веб-сайти великих компаній роздрібної торгівлі, такі як Walmart або Amazon. Ви можете отримати знижки на всю вашу покупку або знижки за доставку та обслуговування на сайтах, таких як ці.Як купити оперативну пам'ять для Mac Mini

      • Ви можете купити RAM на аукціонних сайтах, таких як eBay. Однак, ви можете переглянути відгуки і рейтинги для кожного конкретного продавця, щоб уникнути покупки RAM, яка брехливо рекламується, несправна або несумісна з Mac Mini.Як купити оперативну пам'ять для Mac Mini


      • Як купити оперативну пам'ять для Mac Mini
      • Купіть ОЗУ в магазині в вашому регіоні. Вигода покупки RAM в сусідньому магазині роздрібної торгівлі полягає в тому, що ви можете взяти його додому і встановити ОЗУ відразу в ваш Mac Mini.
       • Відвідайте магазини роздрібної торгівлі, які спеціалізуються на електроніці, комп'ютерах або продуктах Apple, такі як Best Buy або Comp USA.


       Поради

       • Якщо ви купуєте пам'ять у вигляді 2-х модулів пам'яті, компанія Apple рекомендує, що покупка 2 модулів пам'яті однакового обсягу призведе до кращої продуктивності на вашому Mac Mini. Наприклад, якщо ви хочете купити 2 модуля пам'яті загального обсягу 4 Гб, придбайте 2 модуля пам'яті об'ємом 2 ГБ кожен

       Попередження

       • Не купуйте модулі пам'яті з функціями, які не сумісні з будь-якою версією Mac Min, такі як модулі з буферами або регістрами, контролем парності, кодом корекції помилок (ECC), фазової автоподстройкой частоти (PLLs) або розширеними операціями виведення даних (EDO).