Як знайти свій Apple ID


Apple ID - важлива частина операційних систем iOS і Mac. Це, власне, той самий елемент, що пов'язує всі ваші покупки і всі ваші пристрої воєдино, дозволяючи вам синхронізувати контент і дані на всіх пристроях відразу. Якщо ви втратили або просто забули свій Apple ID, то ця стаття вам напевно стане в нагоді.

Кроки


Метод 1 з 2: З комп'ютера


  Як знайти свій Apple ID
 1. Зайдіть на сайт My Apple ID. Просто введіть адресу appleid.apple.com в адресний рядок браузера.

 2. Як знайти свій Apple ID
 3. Клікніть на посилання Find your Apple ID (Знайти ваш Apple ID). Розміщена вона під кнопкою Create an Apple ID (Створити Apple ID) у правій частині сторінки.

 4. Як знайти свій Apple ID
 5. Введіть ваші дані. Вказати доведеться ім'я, прізвище та адресу електронної пошти, прив'язаний до Apple ID. Можете, звичайно, заповнити взагалі всі поля форми, але це не обов'язково.
  • Натисніть на кнопку Next (Далі), коли закінчите з заповненням обов'язкових полів форми.

  • Є ймовірність, що вашим Apple ID виявиться ваш же адресу електронної пошти.


  • Як знайти свій Apple ID
  • Введіть дату вашого народження. Щоб відновити Apple ID, без цього ніяк.

  • Як знайти свій Apple ID
  • Виберіть спосіб відновлення. Варіантів у вас, втім, всього два: або ви отримаєте його електронною поштою, або, відповівши на пару перевірочних питань, побачите прямо в браузері.
   • Якщо виберете перший варіант, то Apple ID піде на ваш поточний адресу електронної пошти, використовуваної в системі, а також на всі інші адреси, раніше з вашим обліковим записом пов'язані.

   • Якщо виберете другий варіант, то вам доведеться відповідати на ті перевірочні питання, які ви вибрали при створенні свого Apple ID.


   • Як знайти свій Apple ID
   • Скиньте пароль. Вибравши варіант відповіді на перевірочні питання, ви побачите свій Apple ID прямо в браузері. Потім же доведеться створити для нього новий пароль. Запитавши відновлення Apple ID по електронній пошті, ви отримаєте ще й електронного листа з посиланням на скидання пароля. І так, отримаєте цей лист ви на ту адресу, який пов'язаний з вашим Apple ID.

   Метод 2 з 2: З пристрої під управлінням iOS

    Як знайти свій Apple ID
   1. Зайдіть в налаштування. Зайти в налаштування, якщо що, можна з головного екрана. Спрацьовує в iPhone, iPad і iPod Touch, ми перевіряли.

   2. Як знайти свій Apple ID
   3. Клацніть по iTunes App Store. Цю опцію ви знайдете нагорі п'ятої групи опцій, так що доведеться злегка прокрутити доступні в налаштуваннях опції вниз.

   4. Як знайти свій Apple ID
   5. Знайдіть ваш Apple ID. Якщо ваш пристрій прив'язане до вашого Apple ID, то в самому верху відповідного меню ви його і побачите.

   6. Як знайти свій Apple ID
   7. Подивіться інші дані, пов'язані з вашим Apple ID. Клацніть по Apple ID, потім виберіть варіант View Apple ID (Переглянути Apple ID). Введіть пароль, потім відкриється нове вікно, в якому ви зможете працювати з Apple ID - змінити платіжні дані, настроїти повідомлення або змінити Apple ID для даного пристрою.