Як обрізати відео в Quicktime на Mac Os X Lion


QuickTIme на Mac OS X Lion дозволяє з легкістю обрізати відеокліпи, видаляючи будь-які відрізки з початку і кінця відео. Ця функція доступна в більшості версій Mac OS X, але тільки Lion дозволяє отримати швидкий доступ до неї прямо з лінійки плеєра. Прочитайте наше керівництво, щоб дізнатися, як використовувати дану функцію.

Кроки


  1. Відкрийте відео в QuickTIme Player. Тут ви можете обрізати будь-який відео або аудіо файл, який підтримує QuickTime. QuickTime зазвичай знаходиться в «Dock», в папці «Applications».

  2. Відкрийте функцію «Trim». Щоб її відкрити, треба або кликнути на меню «Edit» і вибрати «Trim», або клікнути на іконку із стрілкою поряд з кнопкою «Fast Forward» і вибрати в меню «Trim». Після цього лінійка плеєра перетвориться в інструмент редагування.

  3. Клікніть і перетягніть краю, щоб обрізати кліп. Відрізати можна з початку або з кінця кліпу. Коли результат вас буде влаштовувати, натисніть кнопку «Trim».
    • Відрізані частини не видаляються, але з цього моменту QuickTime буде починати і закінчувати відтворення в зазначених точках. Якщо ви відкриєте відео в інших плеєрах, то зроблені вами зміни не будуть існувати.

    • Оскільки функція «Trim" не видаляє дані, на розмір файлу вона не впливає.

    • Якщо ви захочете скасувати зроблені вами зміни, відкрийте відео в іншому плеєрі і збережіть у вигляді нової копії. У цій новій копії не буде меж початку і закінчення, які ви встановили за допомогою «Trim».