Як звільнити місце на жорсткому диску в OS X за допомогою Squeeze


Якщо у вашому OS X закінчується вільне місце на жорсткому диску, а ви не можете знайти підходящу програму, щоб допомогти вам звільнити місце, скачайте Squeeze. Ви будете раді дізнатися, що Squeeze існує виключно для звільнення місця на жорсткому диску!

Кроки


Частина 1 з 2: Початок


 1. Скачайте та встановіть програму Squeeze. Зайдіть на сайт www.clustersapp.com, і натисніть на зелену кнопку «Download» вгорі сторінки.
  • Коли ви скачаєте і встановіть програму, ви швидко помітите, що Squeeze являє собою панель уподобань, а не додаток.


  • Перейдіть у розділ «System Preferences» (Системні налаштування). Програма буде знаходитися в категорії «Other» (Інші).

  • Перегляньте доступні функції. Зробіть це, зайшовши в опцію «General» (Загальні). Нижче цього ви побачите опцію, в якій написано «Check for updates automatically» (Автоматично перевіряти наявність оновлень). Поставте галочку поруч з цією опцією.

  Частина 2 з 2: Використання і оптимізація програми

  1. Знайдіть папки, які займають багато місця. Щоб звільнити місце на жорсткому диску, вас спершу необхідно знайти ці важкі папки.

  2. Вирішіть, які папки ви не хочете стискати. Якщо ви турбуєтеся про те, що програма може якось змінити ваші важливі файли, тоді вам не про що хвилюватися. Тим не менш, перетягніть у вкладку «Exclusions» (Виняток) папки, які ви не хочете стискати.
   • Ви також можете додати деякі папки і вказати розширення файлів, які ви не хочете стискати.

   • За замовчуванням вся ваша Бібліотека, системні папки і ряд інших розширень будуть виключені від стиснення програмою.


   • Перетягніть папку в список Squeeze. Цей список знаходиться у вікні програми під вкладкою «Folders» (Папки). Під вкладкою «Status» (Статус), цей крихітний коло є індикатором прогресу стиснення папки. Коли стиснення буде завершено, коло перетвориться на галочку.
    • Цифра, яка відображена в дальній правій частині вікна вказує на те, скільки місця було звільнено на жорсткому диску.

    • З часом програма буде оновлювати список папок, які вона стиснула, а також загальна кількість місця на жорсткому диску, що вона звільнила.


    • Перетягніть ще одну папку і повторіть процес. Ви можете перетягнути стільки папок, скільки хочете. Крім того, ви навіть можете перетягнути весь свій жорсткий диск і помістити його в програму. Це ще один рівень зручності, який є у вашому розпорядженні!

    Поради

    • Щоб розпакувати папку (наприклад, якщо ви помилково перетягли папку в список для стиснення), просто перетягніть конкретно цю папку вниз вікна. Після цього негайно почнеться процес розпакування.

    • Squeeze вимагає досить великого заряду батареї. Якщо у вашому апараті залишилося всього пара хвилин роботи, програма призупиниться. Це необхідно для того, щоб ви включили свій пристрій в розетку. Як тільки ви це зробите, програма відновиться.