Як відключити автозапуск додатки при старті Mac OS X


Коли ви включаєте ваш Mac, відбувається декілька речей - ініціалізація драйверів, розподіл ресурсів і автоматичний запуск додатків. Іноді, ви самі побажали, щоб додаток запускалось під час старту системи. З іншого боку, бувають випадки, коли додаток саме налаштовується на автоматичний запуск під час установки на ваш комп'ютер. Не турбуйтеся; безліч людей стикаються з такими проблемами. Проста зміна в Настройках системи може покласти кінець автоматичного запуску докучливих додатків, під час завантаження вашого комп'ютера.

Кроки


  Як відключити автозапуск додатки при старті Mac OS X
 1. На вашому Mac, відкрийте Налаштування системи. Натисніть на меню Apple (?), Далі виберіть Системні настройки ...

 2. Як відключити автозапуск додатки при старті Mac OS X
 3. Натисніть на іконку Користувачі Групи. Знаходиться знизу, в секції Система.

 4. Як відключити автозапуск додатки при старті Mac OS X
 5. Натисніть на кнопку Деталі завантаження. Вона знаходиться зверху від правої панелі, поряд з кнопкою Пароль. З'явиться список додатків, які завантажуються під час включення вашого комп'ютера.

 6. Як відключити автозапуск додатки при старті Mac OS X
 7. Виберіть програму, яку ви бажаєте прибрати з цього списку. Натисніть кнопку "-" знизу зліва списку додатків.

 8. Як відключити автозапуск додатки при старті Mac OS X
 9. От і все! Ви не побачите це додаток під час наступного запуску вашої системи.

Поради


 • Можливо, вам доведеться розблокувати Брелок або вказати пароль адміністратора. Якщо необхідно, натисніть на маленький замок знизу в лівому куті і Автентифікувати адміністратора.

 • Ви також можете "додати" програми для автозапуску в вікні Користувачі Групи, якщо бажаєте. Замість того, щоб натиснути "-", натисніть кнопку "+". Виберіть програми для завантаження і натисніть кнопку "Add" знизу праворуч в діалоговому вікні.

 • Нові версії OS X дозволяють завантажуватися на попередній стан системи - головним чином на відкриті вікна, які мали місце бути, під час останнього вимикання комп'ютера. Ви можете відключити дану опцію у Повторне відкриття вікон при вході в систему в діалоговому вікні, під час перезавантаження або вимикання.

  Як відключити автозапуск додатки при старті Mac OS X