Як перезапустити завислий Mac


О ні! Ви прекрасно друкували на вашому Mac, коли всі повисло! У цій статті ви дізнаєтеся, як перезавантажити ваш Mac так, щоб ви змогли продовжити ваше заняття.

Кроки


  Як перезапустити завислий Mac
 1. Знайдіть кнопку включення / виключення. На iMac, вона знаходиться ззаду комп'ютера, поруч з лівим нижнім кутом. Для MacBook Pro, на правій колонці. На MacBook, у верхньому правому куті, поруч з екраном. Якщо ви використовуєте Mac Mini, то вона знаходиться позаду, поруч з верхнім правим кутом. І в кінці, кнопка живлення на Mac Pro, знаходиться спереду.

 2. Як перезапустити завислий Mac
 3. Натисніть і утримуйте її протягом 5 секунд, і ваш комп'ютер вимкнеться.

 4. Як перезапустити завислий Mac
 5. Перезапустіть ваш Mac, натискаючи на кнопку харчування в черговий раз і швидко її відпускаючи. Якщо він не увімкнеться, то після короткої паузи, спробуйте ще раз.
  • Якщо він так і не запуститься, вам доведеться перевірити інші, можливі, причини цієї неполадки, але дві основних - це a) джерело живлення (можливо, ви випадково його від'єднали, під час відключення комп'ютера) або b) зіпсовані батарея, може стати причиною підвисань і, потім, не бажання включатися. Якщо і після цього нічого не вийде, то віднесіть комп'ютер у майстерню або купіть новий.


  Попередження


  • Так як, це вважається примусовою вимиканням, то будь-яка не збереження робота буде втрачена.