Як підключити PS3 контролер до Mac


Грати в ігри на Мас це хороший досвід. Однак, хороший контролер може значно поліпшити цей досвід і розширити можливі межі. На відміну від РС, не багато контролерів доступні для Мас. На щастя ви можете використовувати бездротовий контролер Playstation 3 Dualshock 3. Для того, щоб зрозуміти, як грати в ігри на Мас використовуючи контролер від PS3, прочитайте наступні кроки.

Кроки


  1. Переконайтеся, що у вас є все необхідне. Вам знадобиться бездротової контролер Dualshock 3, кабель міні-USB, гра, яка підтримує Bluetooth контролери та OS X Mavericks.

  2. Перейдіть в налаштування Bluetooth. Натисніть на іконку Apple в верхньому лівому куті, потім виберіть System Preferences. (Системні Налаштування). Натисніть Bluetooth.

  3. Увімкніть Bluetooth.

  4. Підключіть PS3 контролер до Мас. Використовуйте кабель USB Mini-B, щоб підключити контролер до Мас. Контролер з'явиться в списку Bluetooth пристроїв, але буде показано, що контролер "не підключений."

  5. Натисніть PS кнопку на контролері.

  6. Приберіть USB кабель підключений до контролера.

  7. З'єднайте контролер з Мас. Вам буде запропоновано ввести пароль. Введіть 0000 і натисніть Pair (З'єднати).

Поради


  • Вам потрібно виконати ці кроки всього один раз. До тих пір поки Мас визначає контролер, ви можете його використовувати і грати в ігри.

  • Також переконайтеся, що гра, в яку ви граєте, підтримує Bluetooth контролер. Щоб це дізнатися, подивіться на звороті упаковки від гри або на веб-сайті.