Як користуватися флешкарти на комп'ютері Mac


Флеш-карти пам'яті, які також називають флешками, флеш-накопичувачами, флеш-драйвами, картами пам'яті і так далі, використовуються багатьма користувачі комп'ютерів для зручності обміну та безпечного зберігання інформації. Вони продаються практично у всіх магазинах електроніки в найширших варіаціях кольорів, стилів, форм і розмірів. Флеш-карти стали дуже популярні, тому що вони дуже практичні і зручні, в тому числі і для використання з комп'ютерами Mac.

Кроки


  Як користуватися флешкарти на комп'ютері Mac
 1. Підключіть карту до комп'ютера. Це дуже просто. Комп'ютери Mac сумісні з цими пристроями. Якщо у вашому комп'ютері є порт USB, значить, він підтримує роботу з USB-флеш.

 2. Як користуватися флешкарти на комп'ютері Mac
 3. Дочекайтеся, коли на вашому робочому столі з'явиться значок флеш-карти.

 4. Як користуватися флешкарти на комп'ютері Mac
 5. Виберіть файли, які хочете зберегти на карті або скопіювати з карти, і перетягніть їх на значок карти або на робочий стіл.

 6. Як користуватися флешкарти на комп'ютері Mac
 7. Коли ви скопіювали все, що хотіли, з картки або на карту, вийміть її з порту. Щоб витягти карту, клацніть на ній правою кнопкою миші або, якщо ви використовуєте трекпад ноутбука, утримуйте Control і клацніть по карті, щоб викликати меню. Виберіть пункт Витягти.

Попередження


 • Ніколи не витягуйте карту без підтвердження системи. Якщо зробити це не вчасно, ви можете пошкодити і комп'ютер, і карту.

Що вам знадобиться

 • Комп'ютер Mac

 • Флешка