Як створити DVD слайд шоу, використовуючи iPhoto


Діліться дорогоцінними моментами з життя за допомогою простого і недорого способу створення DVD слайд-шоу. DVD слайд-шоу легко створити, легко відтворити і їх можна скопіювати декілька разів. Тепер ви можете створити дорогоцінні спогади одним клацанням миші. (Примітка: Це керівництво призначене для користувачів Mac.)

Кроки


  Як створити DVD слайд шоу, використовуючи iPhoto
 1. Конвертуйте всі файли зображень в стандартний тип файлів - JPG. Ці типи зображень займають мало місця в пам'яті і їх можна відкриті в більшості типів операційних систем.

 2. Як створити DVD слайд шоу, використовуючи iPhoto
 3. 2Створіть альбом в iPhoto. Альбоми - розумні способи для організації фотографій та їх поповнення. Щоб створити альбом, знайдіть панель опцій в нижній частині програми. Натисніть Add. Відразу після створення альбому просто дайте йому назву і використовуйте його.

 4. Як створити DVD слайд шоу, використовуючи iPhoto
 5. 3Імпортуйте фотографії в альбом. Щоб імпортувати, просто натисніть і перетягніть файл в альбом. Для досягнення найкращих ефектів, впорядкуйте фотографії в хронологічному порядку, по людині або за важливістю. Організація є ключовим моментом у цій справі.

 6. Як створити DVD слайд шоу, використовуючи iPhoto
 7. 4Редагуйте! Дивна особливість iPhoto - це можливість повністю редагувати будь-яку фотографію. Повернути, обрізати, випрямити, додати ефекти - все це доступно на кінчиках ваших пальців. Однак, не хвилюйтеся, якщо припустилися помилки, все повністю поправимо. Завжди можете почати з нуля.

 8. Як створити DVD слайд шоу, використовуючи iPhoto
 9. 5Змініть настройки перегляду слайдів, натиснувши кнопку 'Play', розміщену там, де знаходиться кнопка 'Add'. Повинно з'явиться вікно, де ви можете: додати музику, змінити тривалість показів слайдів і навіть змінити переходи.

 10. Як створити DVD слайд шоу, використовуючи iPhoto
 11. Не забудьте експортувати! Експорт проекту допускає портативність і сумісність. Компакт-диск - досить компактний для того, щоб зберігати в гаманці або рюкзаку для демонстрації друзям, родині або на роботі. Просто виберіть File == Gt; 'Export'.

 12. Як створити DVD слайд шоу, використовуючи iPhoto
 13. 7Далі використовуйте опцію QuickTime. QuickTime - Універсальний метод відображення мультимедіа. Змініть настройки на свій смак і дозвольте експорт проекту.

 14. Запишіть диск, щоб завершити проект. Щоб записати диск, вставте його в комп'ютер і дотримуйтесь інструкцій, які видаватиме Finder. Після чого натисніть і перетягніть файл на чистий CD / DVD. Відкрийте CD / DVD, щоб переконатися, що файл знаходиться там. Виберіть опцію 'Burn', витягніть, і насолоджуйтеся результатом.

Що вам знадобиться


 • CD / DVDR диск.

 • Операційна система Mac OS X або ін ..

 • iPhoto.

 • Фотографії.