Як збільшити фотографію за допомогою MacBook


Якщо у вас є MacBook, здатний змінювати масштаб зображення і робити знімок екрана, то ви легко зможете отримати збільшену версію будь-якої фотографії, яку ви переглядаєте.

Кроки


  Як збільшити фотографію за допомогою MacBook
 1. При виконанні цих операцій вперше вам може знадобитися включити функцію зміни масштабу зображень і змінити налаштування. Увімкніть «Zoom» в системних настройках під рубрикою «Universal Access».

 2. Як збільшити фотографію за допомогою MacBook
 3. Зайшовши в «Universal Access», виберіть «Zoom» і виберіть настройку внизу на «Only when the pointer reaches an edge».

 4. Як збільшити фотографію за допомогою MacBook
 5. Змінивши цю настройку і включивши «Zoom», відкрийте і перегляньте фотографію, яку хочете збільшити.

 6. Як збільшити фотографію за допомогою MacBook
 7. Збільшуйте зображення, поки не досягнете потрібного розміру, враховуючи розміри екрану. Для збільшення масштабу ви можете використовувати «Option-Command- + '» або утримувати «Control» і прокручувати двома пальцями.

 8. Як збільшити фотографію за допомогою MacBook
 9. Зробіть знімок екрана за допомогою «Command-Shift-4». Ви можете судити про готовність до знімка з того, що курсор перетворився на хрестик.

 10. Як збільшити фотографію за допомогою MacBook
 11. За допомогою хрестика ви можете виділити прямокутник. Клікнувши один раз, ви позначите один кут, клікнувши ще раз - другий, протилежний.

 12. Після другого кліка MacBook збереже зображення під назвою «Picture #.png », якщо його вихідні настройки залишилися незмінними.

  Як збільшити фотографію за допомогою MacBook

Поради


 • Ви можете включити «Zoom» в системних настройках під рубрикою «Universal Access». Переконайтеся в тому, що він включений і ви вибрали потрібну команду. Вам допоможуть наступні клавіші:

 • Option-Command- * = включити збільшення масштабу

 • Option-Command-- = вимкнути збільшення масштабу

 • Option-Command- + = збільшувати зображення