Як збільшити шрифт в електронній пошті на Mac


Якщо ви примружує очі, намагаючись розглянути ці дуже маленькі, важкі для читання шрифти електронних листів на комп'ютері Mac в додатку Mail (Пошта), тоді вам не доведеться більше турбуватися про це. Шрифт електронного повідомлення можна збільшити, щоб зробити його доступним для читання і легким для очей. Дізнайтеся, як це зробити, перейшовши до кроку 1.

Кроки


  Як збільшити шрифт в електронній пошті на Mac
 1. Відкрийте програму Mail на Mac. Запустіть його, натиснувши значок на панелі Dock, розташованої в нижній частині екрана, або в списку додатків в Finder.

 2. Як збільшити шрифт в електронній пошті на Mac
 3. Отримайте доступ до параметрів додатка Mail. Натисніть кнопку "Mail" у верхньому лівому куті меню Application (Додаток); з'явиться список, що випадає доступних опцій меню для програми Mail.

 4. Як збільшити шрифт в електронній пошті на Mac
 5. Відкрийте меню Preferences (Установки). Виберіть "Preferences" в випадаючому списку, щоб відкрити вікно Preference додатки Mail.

 6. Як збільшити шрифт в електронній пошті на Mac
 7. Перейдіть на вкладку Messages (Повідомлення). Натисніть опцію "Messages" (Повідомлення) у верхній частині вікна Preference, щоб перейти на вкладку Messages.

 8. Як збільшити шрифт в електронній пошті на Mac
 9. Встановіть розмір шрифту. Натисніть кнопку "Set Font" (Виберіть шрифт) і виберіть зі списку розмір шрифту, найбільш сприймається для вас.
  • Також можете змінити стиль шрифту на більший і легкий для читання стиль, як Arial і Verdana.


  • Як збільшити шрифт в електронній пошті на Mac
  • Збережіть зміни, які ви внесли. Натисніть кнопку "Save" (Зберегти) і поверніться в головне вікно програми Mail. Ви помітите, що шрифти повідомлень електронної пошти тепер змінилися на ті, які встановили у вікні Preference.

  Поради


  • Зміна розміру шрифта (і стилю) у додатку Mail не вплине на користувальницьке форматування тексту (Підкреслення, Жирний, Курсив і так далі) повідомлень електронної пошти.

  • При виведенні на друк повідомлень електронної пошти така копія буде містити текстові налаштування програми Mail.

  • Крім розміру і стилю, також можна змінити колір шрифту, використовуючи кроки, описані вище.