Як встановити програми від невідомих розробників на Mac


Під час установки стороннього програмного забезпечення, можливо для захисту користувачів від вірусів або просування магазину додатків Mac, на вашому шляху може встати функція Mac OS X Mountain Lion - Gatekeeper. За замовчуванням, Mac з Mountain Lion буде блокувати установку додатків, які не присутні в магазині додатків Mac або створені невідомими розробниками. Але, що якщо ви знаєте, що програмне забезпечення, які ви бажаєте встановити, безпечно для використання, навіть якщо воно не присутній в магазині додатків Mac. Тут, ви можете дізнатися, як обійти докучливий Gatekeeper!

Кроки


Метод 1 з 2: Виключення для однієї програми


  Як встановити програми від невідомих розробників на Mac
 1. Завантажте програмне забезпечення. Якщо перед вами постане питання про те, чи зберегти файл чи ні, то виберіть зберегти. Робіть це, тільки в тому випадку, коли ви довіряєте постачальникові програмного забезпечення.

 2. Як встановити програми від невідомих розробників на Mac
 3. Відкрийте програму, і ви побачите повідомлення з помилкою, що програма "не може бути відкрита, бо є продуктом невідомого розробника."Натисніть ОК.

 4. Як встановити програми від невідомих розробників на Mac
 5. Спробуйте відкрити програму ще раз, але в цей раз, натисніть на неї правою кнопкою. (Використовуючи Mac, ви можете зробити правий клік, натискаючи ctrl і клікаючи, одночасно). З меню, що, виберіть Відкрити.

 6. Як встановити програми від невідомих розробників на Mac
 7. Ви повинні побачити опцію, щоб відкрити програму. Натисніть "відкрити".

Метод 2 з 2: Постійне дозвіл для всього програмного забезпечення

  Як встановити програми від невідомих розробників на Mac
 1. Натисніть на іконку Налаштування Системи. А також, ви можете натиснути на іконку Apple зліва вгорі і, далі, клікнути на "Налаштування Системи."

 2. Як встановити програми від невідомих розробників на Mac
 3. Натисніть Безпека Конфіденційність. Знаходиться під заголовком "Особисті."

 4. Як встановити програми від невідомих розробників на Mac
 5. Натисніть на замок в лівій нижній частині вікна. Якщо попросять, введіть ваш пароль. Далі, натисніть "Розблокувати."

 6. Як встановити програми від невідомих розробників на Mac
 7. Виберіть "Будь-яке джерело."Знаходиться під секцією" Основні ", під" Приймати додатки, завантажені з: ". Тепер, ви зможете встановлювати програми, як і раніше. Натисніть на іконку замка ще раз, щоб запобігти подальші зміни.

Поради

 • Якщо, в основному, ви завантажуєте програмне забезпечення з магазину додатків Mac, ви можете вибрати опцію Mac App Store в Безпека Конфіденційність, яка знаходиться в Настройках Системи, щоб дозволити всім додаткам, завантаженим з магазину додатків Mac, встановлюватися на ваш комп'ютер.

 • Ви можете змінювати дані настройки будь-яку кількість разів, наприклад, якщо ви хочете встановити безпечну програму і потім повернутися до колишніх налаштувань функції Gatekeeper, то ви можете це зробити, як тільки закінчите Бажаю установку.

Попередження

 • В той час, коли Gatekeeper може бути дуже набридливим, але все ж, він був спроектований для захисту вашої системи. Якщо ви налаштували ваш Mac так, щоб без проблем встановлювати будь-яке програмне забезпечення, то переконаєтеся, що можете йому довіряти