Як виконати двосторонній друк


Більшість домашніх принтерів вимагає пристосування, яке називається перемикач для виконання двостороннього друку. Тим не менш, можна легко вручну надрукувати двосторонні сторінки на будь-якому принтері, просто вставивши листи в звичайний лоток для подачі паперу.

Кроки


Метод 1 з 2: Двосторонній друк для ПК


 1. В меню File виберіть команду Print.

  Як виконати двосторонній друк

 2. Нижче Page Range встановіть перемикач поруч із Pages і введіть непарні сторінки (1,3,5,7, і так далі).

  Як виконати двосторонній друк

 3. Натисніть кнопку Print.

  Як виконати двосторонній друк

 4. Вийміть папір з принтера і тримайте їх друкованою стороною донизу, верхня частина листа - звернена до принтера.

 5. Якщо є непарне число всіх сторінок в документі, видаліть останню надруковану сторінку з вершини стопки і залиште її на даний момент. Якщо є парне число сторінок, просто перейдіть до наступного кроку.

 6. Звільніть лоток для паперу і вставте стос надрукованих сторінок в нього.

 7. Повторіть процес друку, але на цей раз виберіть парні сторінки (2,4,6,8 і так далі) і встановіть прапорець Reverse pages, Щоб змінити порядок друку.

  Як виконати двосторонній друк

 8. Якщо ви зберегли сторінку (крок 5), додайте її в кінець листків після друку. Це ваша остання сторінка.

Метод 2 з 2: Двосторонній друк для Mac

 1. У меню Файл File виберіть команду Print.

 2. У списку Copies and Pages натисніть стрілку та виберіть Paper Handling.

 3. У списку Pages To Print натисніть стрілку та виберіть Odd Only.

 4. Вийміть папір з принтера і переверніть їх (лицьовою стороною вниз) на 180 градусів так, щоб верхній текст тепер став нижнім.

 5. Якщо є непарне число всіх сторінок в документі, видаліть останню надруковану сторінку з вершини стопки і поставте збоку. Якщо є парне число сторінок, просто перейдіть до наступного кроку.

 6. Звільніть пристрій подачі паперу і вставте стос надрукованих сторінок.

 7. Дотримуйтесь попереднім крокам, щоб надрукувати лише парні сторінки, але на цей раз вибирайте парні сторінки (2,4,6,8 і так далі) і встановіть прапорець Reverse pages, Щоб змінити порядок друку.

 8. Якщо ви зберегли сторінку (крок 5), додайте його в низ стопки після друку. Це ваша остання сторінка.

Поради

 • У Microsoft Word для Mac ви можете дізнатися, чи налаштований ваш принтер для двостороннього друку, перейшовши в меню File gt; Print gt; Layout (нижче меню, що випадає Copies and Pages). Шукайте опцію Two-Sided: - Якщо вона виділена сірим кольором, вам доведеться вручну надрукувати ваші сторінки з двох сторін. Якщо ні, то ви можете вибирати між Long-edge (вертикальний макет) і Short-edge binding (горизонтальний макет).

 • Використовуйте звичайний автоматичний лоток для подачі паперу, а не додатковий ручний лоток для подачі паперу в самому верху.

 • Точні інструкції для двостороннього друку варіюються залежно від вашої операційної системи (Mac або ПК), версію програмного забезпечення та індивідуальних можливостей принтера. Якщо ви не справляєтеся, зверніться до інструкції з експлуатації принтера для отримання додаткової інформації.

 • Залежно від моделі принтера вам, можливо, буде потрібно заново встановити папір іншим способом навпаки. Даний метод підходить для лазерного принтера Samsung.

 • Чи не перегортайте папір з одного боку на іншу.