Як заправити картридж принтера


Чорнило для принтера - це одна з найдорожчих речей, з якими ви зіткнетеся під час організації свого домашнього робочого місця. Спочатку ви робите десятки знімків своєї нової цифровою камерою, завантажуєте їх на свій комп'ютер, друкуєте кілька, а потім раптом в картриджах кінчаються чорнило.


Якщо пішовши радам цього керівництва ви заправити старий картридж замість того, щоб купувати новий, ви зможете заощадити собі буквально сотні доларів.

Кроки


  Як заправити картридж принтера
 1. Придбайте набір для заправки картриджів в магазині товарів для офісу. У подібних магазинах, а також в магазинах уцінених товарів можна купити такий набір на невелику ціну. Зазвичай він коштує половину ціни від звичайного картриджа для принтера. Так само ви можете знайти такі набори і в онлайн-магазинах.

 2. Як заправити картридж принтера
 3. Підготуйте робоче місце, для цього підійде плоска поверхня, наприклад стіл. Вам також знадобляться паперові рушники і клейка стрічка.

 4. Як заправити картридж принтера
 5. Вийміть порожній картридж з принтера. (Не забудьте закрити кришку принтера, поки ви працюєте.)

 6. Як заправити картридж принтера
 7. Щоб не забруднити руки чорнилом не забудьте надіти рукавички.

 8. Як заправити картридж принтера
 9. Візьміть паперовий рушник і складіть його два рази. Зітріть паперовим рушником все чорнило, які встигли витекти.

 10. Як заправити картридж принтера
 11. Поставте на рушник порожній картридж.

 12. Як заправити картридж принтера
 13. Прочитайте керівництво користувача з набору для заправки, щоб дізнатися як саме слід заправляти ваш тип картриджа. (Наступні інструкції є лише загальними радами).

 14. Як заправити картридж принтера
 15. Знайдіть отвори для заповнення на верхній стороні картриджа. Ви можете намацати їх, провівши пальцем по наклейці. У деяких картриджів більше одного отвору, але тільки одне веде до резервуару для чорнила. В цьому отворі перебуватиме губка.

 16. Як заправити картридж принтера
 17. Стрижнем ручки проткніть отвори для заправки на верхній стороні картриджа. Або ж ви можете зчистити наклейку ножем або викруткою (потрібні місця так само можуть бути вказані в інструкції з набору для заправки).

 18. Як заправити картридж принтера
 19. Крім чорного існують ще три кольори чорнила: маджента, блакитний і жовтий. Коректний з набору, щоб визначити в який отвір якого кольору чорнило повинні надходити АБО занурте в кожний з отворів зубочистку, щоб визначити де який колір, так як позначки на картриджах можуть бути намір переплутані.

 20. Як заправити картридж принтера
 21. Вставте голку шприца з чорнилом в підходяще отвір і, проткнув губку, опустіть її до дна картриджа. Намагайтеся не закачати повітря в губку під час заправки. (Повітряний кишеню завадить чорнилам отримати доступ до друкованої голівці і тим самим друку.)

 22. Як заправити картридж принтера
 23. Повільно додавайте чорнило. Будьте обережні і намагайтеся не допустити переповнення.

 24. Як заправити картридж принтера
 25. Зупиніться одразу ж як тільки побачите, що чорнило починають підходити до краю отвору в картриджі. Перш ніж прибирати шприц остаточно, вберу трохи чорнила назад.

 26. Як заправити картридж принтера
 27. Обережно прикладіть контакти картриджа до паперового рушника, ви побачите сліди вилилися чорнила.

 28. Як заправити картридж принтера
 29. Закрийте отвір невеликим відрізком клейкої стрічки. (Клейка стрічка дасть кращий результат, ніж пломби з комплекту заправки.) Переконайтеся, що чорнило не випливають з отворів на верхній стороні картриджа. (В цьому прозорість клейкої стрічки вам допоможе.) Намагайтеся не переплутати кольори.

 30. Як заправити картридж принтера
 31. Повторіть кроки 11-15 для кожного кольору.

 32. Як заправити картридж принтера
 33. Після того як ви закінчили з усіма трьома кольорами, акуратно прикладіть (Не витріть) друкувальну головку картриджа до складеного паперовому рушнику. Можливо вам буде потрібно зробити це кілька разів. Повторюйте, поки чорнило не перестануть текти і ви зможете побачити три рівних кольорових смуги на паперовому рушнику.

 34. Як заправити картридж принтера
 35. Якщо ж кольору виходять занадто тьмяні або слідів взагалі не залишається, тоді прикладіть друкувальну головку спочатку до вологого паперового рушника, а потім до сухого.

 36. Як заправити картридж принтера
 37. Поверніть картридж на своє місце в принтері. Ніколи не встановлюйте підтікає картридж.

 38. Як заправити картридж принтера
 39. 20Відразу ж надрукуйте що-небудь, щоб почати подачу чорнила. Надрукуйте кілька пробних сторінок, найкраще фотографій з великою кількістю різних кольорів.

 40. Як заправити картридж принтера
 41. Не забувайте регулярно чистити і заправляти свій принтер.

Поради


 • Як крайній захід перед покупкою нового картриджа ви можете використовувати наступний спосіб. Візьміть новий шприц, вийміть поршень і мережною шприц якнайглибше в картридж. Наберіть повітря і дуньте в порожнину шприца, розраховуючи сили. Це може допомогти в усуненні залишилися після попереднього кроку грудок, що заважають надходженню чорнила. Коли будете дути в шприц, стежте щоб чорнило не перелилися через край картриджа. Потім Тряхні картридж, прикривши отвори паперовим рушником. Повторіть це 3-4 рази при необхідності. Цей спосіб може продовжити термін експлуатації заправленого картриджа з 5 або 6 заправок до 8 або 10. Якщо ви обмежені в засобах, то це цілком виправдає додаткові зусилля.

 • Заправлений картридж повинен важити стільки ж, скільки і новий. Переповнений картридж вийде з ладу передчасно. В картриджах чорнило утримуються губкою, переповнивши їх ви дозволите рідини досягти верхній частині губки, у зворотний від сопел сторону.

 • Якщо ж кольору все ще не проявляються після друку, введіть шприцом одну або дві невеликі краплі нашатирного спирту (одна частина аміаку і одна дистильованої води) настільки глибоко в картридж, наскільки вийде. Тобто поряд з друкуючої головкою (але не дуже близько, так як над друкуючої головкою зазвичай знаходиться покриття, яке легко пошкодити). Це допоможе розчинити залишилися згустки чорнила в майже мікроскопічного розміру соплах.

 • І якщо нічого не допомогло, то ви можете використовувати наступний спосіб: Знайдіть у продажу принтер, що стоїть дешевше нового картриджа. У нього в комплекті має бути новий картридж (а іноді два: чорний і кольоровий), так у вас буде новий принтер з одним або двома картриджами за ціну, меншу ніж ціна нового картриджа (виробники принтерів встановлюють на принтери низькі ціни, збираючись заробляти надалі на продажу картриджів; це якщо ви їх не Перехитрити звичайно). Заправляйте ці картриджі знову і знову, поки вони не вийдуть з ладу, після чого повторіть все знову.

 • Не бійтеся пробувати знову і знову. Це себе окупить. Якщо ви зіпсуєте картридж ... Ви завжди зможете купити новий Вам все одно довелося б це зробити.

 • Нові картриджі надходять від виробника в конверті з попередньо оплаченим поштовим збором з вимогою відправити взамін старий картридж на переробку.

 • Якщо один з кольорів погано друкується після заміни картриджа, витягніть картридж з принтера і огляньте стрічку, що закриває отвори для заправки. Зніміть її і поверніть на місце, так ви усунете вакуум, який міг перешкоджати нормальному надходженню чорнила.

 • Подаруйте старий принтер місцевої благодійної організації, церкви чи школі. Тільки попередьте їх, що картридж слід замінити, нехай вони вирішать, чи потрібен їм такий принтер.

 • Не дозволяйте чорнилам у картриджі висихати. Регулярно перевіряйте картриджі і заправляйте їх при необхідності. Намагайтеся, щоб вони не простоювали занадто довгий час. Друкуйте що-небудь хоча б раз на тиждень. Так ви продовжите їм термін експлуатації.

 • Після того як картридж був заправлений 5 або 6 разів друкуюча головка почне приходити в непридатність. Вона не може друкувати вічно. Вам все-таки доведеться купити новий картридж і замінити старий.

 • Заправляйте чорнилом без поспіху, щоб уникнути появи повітряних бульбашок, вони можуть знизити якість друку.

Попередження

 • Не торкайтеся металевих частин (невеликі дроти і контакти) на нижній і передній стороні картриджа. Жир на ваших пальцях може порушити їх контакт з принтером. Ви може вмочити ватяну паличку в ізопропиловому (медичному) спирті і акуратно очистити їй контакти при необхідності.

 • Ніколи не вставляйте підтікає картридж в принтер.

 • Перш ніж надходження чорнила налагодиться вам можливо буде потрібно надрукувати не одну пробну сторінку.

 • Чорнило змиваються тільки спеціальним розчинником. Так що дивіться щоб вони не потрапили вам на одяг. На руках вони теж можуть залишити сліди, так що надіньте рукавички.

Що вам знадобиться

 • Порожній картридж

 • Набір для заправки

 • Паперові рушники

 • Клейка стрічка

 • Рукавички

 • Медичний спирт

 • Ватяні палички