Як відсканований за допомогою HP Deskjet 5525 документ відправити прямо на електронну пошту


HP Deskjet 5525 є принтером, ксероксом і сканером виду все-в-одному. Функціональність сканування дозволяє сканувати безпосередньо у встановлену карту пам'яті, сканувати і прикріплювати фотографію або документ по електронній пошті, а також сканувати по бездротовому каналу на ваш комп'ютер. Перейдіть до кроку 1, щоб дізнатися, як сканувати і відправити фотографію або документ безпосередньо на вашу адресу електронної пошти.

Кроки


Частина 1 з 3: Налаштуйте принтер


 1. Увімкніть принтер.

 2. Відкрийте планшетний сканер принтера.

 3. Покладіть вниз документ або фотографію, яку будете сканувати.

Частина 2 з 3: Підключіть принтер до мережі

 1. Натисніть Settings. Це другий значок в меню панелі управління, один з іконкою супутника.

 2. Натисніть Wireless Setup Wizard. Можливо, вам доведеться прокрутити вниз, щоб знайти його.

 3. Виберіть Network SSID. Зі списку доступних мереж, виберіть вашу домашню мережу.

 4. Введіть пароль вашої бездротової мережі. Введіть ключ безпеки домашньої мережі або код доступу.

 5. Підтвердіть налаштування. Вам буде запропоновано підтвердити установки. Натисніть ОК. Принтер буде намагатися встановити з'єднання з вашою мережею.

 6. Перегляньте підтвердження. З'явиться повідомлення "Confirmation Successful", якщо принтер зміг успішно під'єднатися.

Частина 3 з 3: Скануйте і відправляйте по електронній пошті

 1. Зареєструйте принтер за допомогою HP ePrint або HP Connected. Принтера буде потрібно упізнаваний адресу електронної пошти для того, щоб функція електронної пошти працювала. Зареєструйте її спочатку так, щоб вона мала HP Eprint адресу електронної пошти.

 2. Перевірте підключення до Інтернету. Щоб все працювало, домашня мережа повинна бути підключена до Інтернету. Принтер потрібно буде підключити і використовувати сервер Eprint.

 3. Виберіть Scan to E-mail. З панелі принтера з сенсорним екраном починайте з головного екрану і перейдіть вправо, поки не знайдете Scan. Натисніть Scan і виберіть E-mail під Scan To.

 4. Налаштуйте параметри виводу. Натисніть Settings. Встановіть тип документа (Scan Type): або Photo (фотографія), або Document (документ) і встановіть дозвіл Resolution.

 5. Введіть електронну адресу одержувача. Так само, як при відправці нормальних електронних листів, введіть адресу електронної пошти одержувача в полі To (Кому). Відправником буде ваш принтер з Eprint адресою електронної пошти.

 6. Скануйте. Ваша фотографія або документ буде відсканований і автоматично відправиться одержувачам.