Як сканувати документи


Сканери - невід'ємна частина сучасного цифрового світу. Використання сканера вкрай важливо як при виконанні якихось робочих завдань, так і у вільний час. На щастя, користуватися сканером дуже легко. Якщо у вас немає сканера, то ви можете скористатися ним в магазині або інтернет-кафе. По суті сканування являє собою переклад паперових документів в цифровий вигляд. Для цього використовується та ж технологія, що і для копіювання: робиться інтенсивний миттєвий знімок. Однак замість печатки цього знімка на папір, сканер передає дані на комп'ютер.

Кроки


Метод 1 з 3: Підготовка до сканування


  Як сканувати документи
 1. Придбайте сканер. Для сканування вам насамперед доведеться дістати сканер. Можна придбати окремий сканер, можна відразу офісний варіант (з факсом, принтером і ксероксом в одному флаконі). Подібне обладнання без проблем можна придбати в магазинах канцтоварів, електроніки або по інтернету.
  • Після придбання сканера вам потрібно буде підключити його до комп'ютера і встановити необхідне програмне забезпечення. Зазвичай сканери підключаються до комп'ютера за допомогою USB-кабелю (який повинен надаватися). Не забудьте підключити сканер до мережі. Установка ПО зазвичай вкрай проста, потрібно просто слідувати інструкціям в керівництві користувача або на інсталяційному диску.Як сканувати документи


  • Як сканувати документи
  • Встановіть відповідне ПЗ. Для управління сканером вам знадобиться ПЗ. Воно зазвичай включено в пакет, якщо ви купуєте сканер б / у, не забудьте запитати продавця про програми. Вам також знадобиться ПО для редагування і роботи з сканами.
   • Програми типу Adobe Acrobat дозволяють користувачам створювати з відсканованого тексту зручні багатосторінкові документи.Як сканувати документи


   • Як сканувати документи
   • Документи для сканування. Документи повинні бути такими, щоб їх можна було помістити в сканер і відсканувати. Якщо документ не плоский, більше сканера або містить засоби захисту начебто відображають елементів на чеках, то відсканувати його не вдасться.

   Метод 2 з 3: Сканування документів

    Як сканувати документи
   1. Відкрийте сканер. Після того, як ви придбали сканер і підключили його до комп'ютера, можна почати сканувати документи. Підніміть кришку сканера і побачите прозору сканирующую поверхню.

   2. Як сканувати документи
   3. Документи, які хочете відсканувати, помістіть на поверхню сканера потрібною стороною вниз. Правильно розмістіть документ; відповідні позначки є на принтері. Після того, як розмісили документ, закрийте кришку сканера.

   4. Як сканувати документи
   5. Відкрийте програму для сканування. Після того, як розмістили документи, відкрийте програму.

   6. Як сканувати документи
   7. Задайте налаштування сканування. Текстові документи часто можна сканувати в чорно-білому вигляді, в деяких програмах так само існують різні настройки для сканування постерів і фотографій. Програми для сканування дуже сильно відрізняються один від одного, так що вам потрібно буде трохи поекспериментувати.
    • Найчастіше вам потрібно буде міняти налаштування якості сканування. В результаті більш якісного сканування виходять великі файли. Скануйте в такій якості, яке вам необхідно. Як правило, зображення повинні скануватися у високій якості, для тексту же вистачить і самого невисокого. У деяких програмах все вже заздалегідь настроєний.Як сканувати документи


    • Як сканувати документи
    • Виберіть "Scan". Після того, як ви задали всі налаштування, потрібно буде дати сканеру команду почати сканування. Можливо натиснути клавішу "Scan" в програмі або на самому сканері. Для повної ясності загляньте в керівництво користувача.

    • Як сканувати документи
    • При необхідності можна щось змінити. Після того, як документ буде відсканований, програма надасть вам можливість внести якісь зміни, наприклад, поміняти орієнтацію зображення. Зробіть бажані зміни і збережіть файл.
     • Пам'ятайте, відскановані зображення зазвичай досить великі за обсягом, особливо у високій якості. Якщо розмір файлу занадто великий, поміняйте налаштування і відскануйте заново.Як сканувати документи

     • Звертайте увагу на формат файлу. Можливо, налаштування за замовчуванням вам не дуже підійдуть.Як сканувати документи


     Метод 3 з 3: Редагування документів

      Як сканувати документи
     1. Редагування тексту. Після того, як документ буде відсканований, ви, можливо, вважаєте за потрібне за допомогою програми, наприклад, Adobe Acrobat, перетворити документ в PDF або перетворити розрізнені сторінки в один багатосторінковий документ. Acrobat також можна використовувати для розпізнавання і редагування тексту.
      • Якщо ви зберегли текст як зображення, то можна підсилити контрастність і таким чином зробити текст більш розбірливим.Як сканувати документи


      • Як сканувати документи
      • Редагування зображень. Відкрийте зображення в простому редакторі або в більш складною програмою наприклад, Photoshop, там у вас буде безліч можливостей якось змінити зображення.