Як спільно використовувати USB принтер


Для невеликих домашніх або офісних мереж тільки з декількома комп'ютерами і легким використанням печатки хорошим вибором є USB-принтер, який може бути загальним для всіх комп'ютерів. Є деякі переваги для загальної друку за допомогою USB-принтера замість використання мережевого принтера. USB-принтери, як правило, коштують дешевше мережевих і більш компактні. USB-принтер може використовуватися або через комп'ютер з ОС Windows, або USB-сервер, який є недорогим і, як правило, його легко налаштувати, хоча він і вимагає свого власного мережевого роз'єму.

Кроки


Метод 1 з 2: Як спільно використовувати USB-принтер за допомогою комп'ютера


  Як спільно використовувати USB принтер
 1. Натисніть кнопку Start в ОС Windows і послідовно перейдіть в Settings == gt; Control panel == gt; Printers (Настройки == gt; Панель управління == gt; Принтери). Клацніть правою кнопкою миші на принтері для спільного використання.

 2. Як спільно використовувати USB принтер
 3. Виберіть опцію Change sharing options (Змінити параметри спільного використання), якщо мережу і спільна друк ще не включена. Дотримуйтесь інструкцій, щоб дозволити спільне використання пристрою.

 4. Як спільно використовувати USB принтер
 5. Увімкніть кнопку поруч з опцією Share this printer (Поділитися цим принтером). Введіть назву папки для принтера. Це ім'я, яке будуть бачити інші користувачі в мережі при пошуку принтерів. Обмежте ім'я до 8 букв без символів і пробілів.

 6. Виберіть Additional drivers (Додаткові драйвери), якщо є інші комп'ютери в мережі з більш старими операційними системами Windows. Дотримуйтесь інструкцій, щоб встановити драйвери для цих комп'ютерів. Це дозволить заощадити час, оскільки драйвери не повинні бути завантажені і встановлені окремо на інших комп'ютерах.

 7. Як спільно використовувати USB принтер
 8. Виконайте ті ж дії, щоб дістатися до принтерів, встановлених на іншому комп'ютері. Клацніть правою кнопкою миші опцію Add printer (Додати принтер) і виберіть Network printer (Мережевий принтер). Дозвольте ОС Windows виконувати пошук принтерів в мережі. Якщо принтер не найден автоматично, виберіть the printer I want is not listed (Потрібного принтера немає у списку). Виберіть опцію Browse for printers (Огляд принтерів) і знайдіть комп'ютер, який підключений до USB-принтера. Натисніть піктограму +, Щоб розгорнути його, а потім виберіть принтер.

Метод 2 з 2: Як спільно використовувати USB-принтер, використовуючи USB-сервер

 1. Перевірте системні вимоги для USB-сервера перед його покупкою. Переконайтеся, що він сумісний з операційними системами всіх комп'ютерів в мережі і з USB-принтером.

 2. Додайте сервер поблизу мережевий настінної розетки. Підключіть кабель RJ45 Ethernet до сервера на одному кінці і в стінну розетку - на іншому.

 3. Читайте інструкції для USB-сервера. Дотримуйтесь зазначеного порядку для підключення живлення, мережі і USB-з'єднань.

 4. Перейдіть до кожного комп'ютера, щоб додати принтер. Перейдіть в папку принтерів. Клацніть правою кнопкою миші опцію Add printer (Додати принтер) і виберіть команду Network printer (Cетевой принтер).

 5. Дозвольте Windows виконувати пошук принтерів в мережі. Якщо принтер не знайдений, виберіть the printer I want is not listed (Потрібного принтера немає у списку). Виберіть опцію Browse for printers (Огляд принтерів) і знайдіть USB-сервер, який підключений до USB-принтера. Натисніть піктограму +, Щоб розгорнути його, а потім виберіть принтер. Дотримуйтесь інструкцій по установці принтера.

Попередження

 • Брандмауер Windows або інші встановлені брандмауери можуть блокувати доступ до принтера з інших комп'ютерів. Обов'язково налаштуйте брандмауер, щоб дозволити трафік до принтера. Дотримуйтесь інструкцій брандмауера.

 • Наведені тут інструкції показують, як отримати загальний доступ до USB-принтера за допомогою ОС Windows Vista. Більш старі версії Windows використовують подібні кроки, щоб налаштувати спільне використання USB-принтера; обмін і додавання виконується через розділ Printers (Принтери) в панелі управління.